Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Spárba kamionosnak felvesznek...

Spárba kamionosnak felvesznek jogsi nélkül?

Figyelt kérdés
Mert azt látom, hogy félőrültek mennek ezekkel a spar-os kamionokkal, a múltkor a 4-esen láttunk egyet felborulni, ma az egyik levitte Üllőn a sorompót (már piros volt, de úgy gondolta még átfér ha 100-zal megy) és van egy 20-as korlátozású út a raktárjuk felé, ahol 80-nal szoktak döngetni. Annyira durva!
2010. aug. 25. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
jogsi nélkül?! jogsi nélkül nem vezethetsz. Eszem megáll...
2010. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Bolond!
2010. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
20:04 te sem olvastad el a kérdést rendesen. A kérdező kétségbe vonja a kamionosok jogosítvánnyal való rendelkezését. Valóban sokan úgy közlekednek, mint akiknek nincs jogsijuk, az alapvető KRESZ előírásoknak fittyet hányva. Ez nem csak a kamionosoknál észlelhető, de ott a legfeltűnőbb. Anno ők voltak azok, akik a legszabályosabban, legrutinosabban, és ha lehetett, deffenzíven vezettek. Az utóbbi 10-15 évben meg ők lettek a legeszementebb sofőrök. Mint akik egy gyorstalpaló tanfolyamon, 2 hét alatt szerezték volna meg a jogsit.
2010. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is sofőr vagyok. de néha én is átkozottul szidom a társaimat.minek vezetnek ha nem figyelnek oda.
2010. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyan én nem vagyok kamionos, és én is elítélem ahogy vezetnek, de lehet hogy ebben az is benne van, hogy sokszor annyit lőcsölnek rájuk, mint amennyit meg is tudnak csinálni, ezért rajtuk van a stressz, hogy tolni kell ha szakad ha törik, különben X forduló helyett csak X-Y-t tud csinálni
2010. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolok a fáradtságra is, akkor viszont sajnálom őket. :(
2010. aug. 26. 08:33
 7/9 anonim ***** válasza:
ez nem csak így van, egyes sofőröknek annyira szoros az időbeosztásuk ,vagy épp a szigor hogy egyszerűen muszáj sietniük :( sajnos
2010. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az a helyzet h nagyon hajtják öket, főleg a külsősöket pl az egyik cég ugy oldja meg h egész nap menjenek az autok h kártya nélkül egy papira irják h mikor indultak el mennyit pihentek (elvileg) közben egyfolytában mentek ha a rendőr megfogja öket akkor meg megy a szöveg h nemjo a tahográf... és igy megy 3 napon keresztül 1-2 ora alvással és utána 2 nap pihi...majd megint kezdődik elölröl. ez tapasztalat mert van ott rokonom aki az üllői raktárból szállít
2010. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez elég elkeserítő:((
2010. szept. 3. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!