Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A B kategóriás forgalmi...

A B kategóriás forgalmi vizsgán miért kérik el az AM-es jogsit ha van?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Mert sokan úgyis elfelejtik, és akkor jól meg lehet buktatni öket, és az plusz pénz.

Egyébként a vizsga szempontjából semmi jelentösége, de egyszer én a motorvizsgámat buktam amiatt, mert nem volt nálam az autójogsi.

2021. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem is hallottam hogy bevonják a másik jogsit ha otthon marad. Ez mikor volt?
2021. júl. 6. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Lehet félreérthetö voltam, nem bevonják, hanem nem engednek vizsgázni, így mehetsz legközelebb, és fizethetsz újra.

Csak annyi, hogy nekem autó jogsim már ezer éve volt, és A2-t akartam csinálni, és nem olvastam el levelet rendesen, hogy mit kell vinni, illetve azt hittem, a meglevö autós jogsi opcionális, ugyanis mi köze a motorvizsgához? Haza is küldtek.

2021. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem már.


Ez is csak egy buta szabály amit muszáj betartani hogy vizsgázhasson az ember.


És ha netalán nem jön össze a B kategória, attól még a másik jogsit nincs joguk visszavonni igaz?

2021. júl. 6. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
tényleg hülye szabály, de azért nekem amióta jogsim van (már 11 éve), szerintem egyszer nem volt, hogy ne vittem volna magammal a tárcámban (még akkor is, ha egyébként nem fogok vezetni, pl buli miatt)
2021. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is mindig nálam van az a biztos
2021. júl. 6. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem vonják vissza. Én is buktam is egyszer aztán, nem történik semmi.
2021. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!