Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Városi vezetés oktatásban ha...

Városi vezetés oktatásban ha csak szenvedek és sok hibát követek el akkor nem való nekem ez a vezetés?

Figyelt kérdés
Elég sok mindent nem veszek észre időben, olykor lefulladok. Nem jól érkezek a sávba kanyarodásnàl hát vannak hibák sajnos. Volt hogy hirtelen jött valaki én meg majdnem ki kanyarodtam. Bár az oktató azt mondja mindig jól haladunk de szerintem azért mondja ne menjen el a kedvem. Én nem vagyok megelégedve magammal. Ma volt a 18 órám. Ennyi vezettem. Az a baj mindent mondani kell ilyen nagyon alap dolgokat már csinálom magamtól de ez így nem az igazi. Megtanulom e valaha hogy fogok ebből le vizsgázni? Az a baj mindenki azt mondja nem férfi akinek nincs jogsi. Meg ennek is van annak is pedig retardált. Meg ha úgy alakul egyszer hogy lenne család is ciki lesz ha nincs plusz nagyon kényelmetlen, már most is nem hogy családdal. Szóval igazából ezért csinálom meg vágytam is arra hogy vezessek de nagyon nehéznek tűnik aztán elgondolkodtam. Viszont ha még ez se sikerül az életben akkor konkrétan fel is köthetem magam vagy nem? Az a szerencse az oktató türelmes ugyan felemeli a hangját de nem ordít sosem. Más már ordítana az biztos.

2021. júl. 22. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Annak idején nekem is, nagyon bénán ment a vezetés, kb úgy voltam mint most te. 70 órát vezettem mire meglett a jogsim. Én is azt hittem, hogy nem nekem való, de aztán szépen lassan belejöttem. Amikor meglett a jogsim, utána is bénán ment, de aztán vettem folyamatosan ès azt vettem èszre, hogy egyre kevesebbet hibázok, egyre jobban élvezem a vezetést. Szóval véletlenül se add fel!

2021. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell felkötnöd magad, de van sok ember akinek nem való a vezetés.
2021. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Köszi már benne van vagy 200 ezer azért nagyon nem lenne jó feladni. Meg egyszerűen mindenki le néz ha nincs mert férfi vagyok. Nőknek még elnézik ha nincs de egy férfinak nem. Plusz szeretném jól megtanulni most már.
2021. júl. 22. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj. Nyugi. Más is van így ezzel. Én nő vagyok, de nekem is nehezen ment. Igaz 32 évesen kezdtem. Most már egész jól megy. Nekem kb a 15. óráig nem mentek a körforgalmak. Igazából a mozdulat nem ment. Mindig belenyúlt az oktató.

A 16. órára úgy mentem, hogy nem érdekel. Majd megtanulom, úgysem lesz elég a 30 óra tehát van időm megtanulni. Láss csodát, a 16. órától már ment.

Egyébként tudnék még mesélni. Szívesen mesélek ezt azt privátban, ha gondolod.

2021. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!