Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha megkaptam a jogosítványt,az...

Ha megkaptam a jogosítványt,az ideiglenes igazolólapot vissza kell vinni leadni a kormányablakba?

Figyelt kérdés
Azt írta a mellékelt papír ,hogy az előző vezetői engedélyt köteles leadni. Namármost nekem első jogsi (B) és eddig csak egy ideiglenes igazolólapom volt amivel vezethettem (új jogszabály szerint lehet,régen nem lehetett ha jól tudom) lejárati idő is van rajta,aug.18. úgyis lejárna. Ezt szerintem nem kell leadni korm.ablakba, de azért megkérdem,nehogy pórul járjak,mert írt mindenféle büntetésről,ha valaki nem adja le az előzőt stb...

2021. júl. 27. 02:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leadni, kidobhatod nyugodtan.
2021. júl. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vezetői engedélyt valóban le kell adni, de neked kérelem adatlapod van, amit nem kell.

Ha már megkaptad a jogsit, akkor már amúgy sem érvényes, attól függetlenül, hogy mi van ráírva.

2021. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat😃

Sejtettem,de azért jó biztosra menni

2021. júl. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!