Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Székesfehérváron,hogy halad a...

Székesfehérváron,hogy halad a vezetés? Kit mennyi idő múlva hívtak be mostanában a sikeres kresz vizsga után. Én már 6 hónapja várok,hogy vezethessek,de még mindig semmi. Más iskolákban is ez a helyzet,vagy én vagyok rossz helyen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 14:49
 1/2 Darius33 válasza:
100%

Én tavaly október közepén tettem le a kresz vizsgát, november végére kaptam oktatót. Viszont tudni kell, hogy kifogtam a város legrosszabb oktatóját, ezért kaptam csak ilyen hamar :) 23 óra után cserét kértem, és júniusban tudtam újra vezetni, amiben persze a vírus is szerepet játszott. Sajnos a jobb oktatókra Fehérváron várni kell, sok embertől hallom, hogy a 6-8 hónap a jellemző.

Szerencsére nekem már megvan a forgalmi is, ha kell valami segítség írj bátran privátban :)

2021. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hónapot vártam, pont karácsony jött, majd újév stb. Egyébként rögtön mehettem volna csak az idő nem engedte.
2021. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!