Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Tegnap mondtam apummak hogy mit szólna hogy majd ha lesz pénzem,első autónak suzuki swiftet vennék...(az első autóm meg van..csak hogyha első autónak saját pénzemből vennék)

Erre,lebaszott,hogy nem azért "csinált" meg hogy eltemessen,meg minden,hogy a házába úgy nem mehetek be ha suzukim le meg ilyenek...

Eszem ágába nincs suzukit venni,igaz,barátom is mondja..mert 5literből elmegy vele..sok baja nincsen...

meg itt is olvastam...

(suzukit nem szerető 16éves srác)


2010. aug. 30. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nahát!
2010. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában meg szokták érteni az emberek, ha írsz/beszélsz valamiről...?
2010. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:D

Egyébként is csak VW... Az elmegy 5.5-el, pályán 4-el... A Suzuki meg 7alatt nem megy el városban

2010. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeretik szidni a suzukikat, mert ez a divat. Szidd te is nyugodtan. Amikor nekem volt, engem nem hagyott soha cserben, és a városi fogyasztása sem volt 6 liter feletti. Apukád pedig nagyon okos ember, tiszteld ezért, mert tudjuk, Magyarországon a KPM szakemberei hülyék, és életveszélyes autót engednek forgalomba. Igaz, a statisztikákban több suzukiban halnak meg, mint Mercedesben, viszont suzukiból 20x annyi fut az utakon, mint Mercedesből. Ennyit a logikáról. Ismerd meg az autót, mielőtt mondasz valamit, és ne a beszűkült agyú megvezethető emberek véleményére adj.
2010. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
LADÁT VEGYÉL
2010. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
SUZUKI SWIFT FOREVER!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!