Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki kamionozik,elmesèlnè,hogy...

Aki kamionozik,elmesèlnè,hogy milyen volt az oktatóval a viszonya,amikor betanították? Milyen volt nègykezezni,hogy viseltètek el egymást,mennyire tudta átadni az oktató a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Mikortól lehetett vagy kellett egyedül menni?

2021. szept. 8. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt rossz. De össze vagy zárva egy fülkébe egy vadidegen emberrel, mondhatni 0-24-ben. Az hogy az "oktató" sofőr mennyire tudja átadni függ az ő hozzáállásától és a tiédtől is. De igazából majd amikor elkezded önállóan csinálni, akkor fogsz rájönni sok dologra. Ki kell tapasztalni mindent.

Ha normális sofőr mellé raknak akkor is kényelmetlen, de ki lehet bírni. Ha egy türelmetlen bunkó paraszt mellé raknak, na az pokol. De ki kell bírni és kész, egyedül majd jobb lesz.

Nekem 2 és fél hét volt. 2020 márciusban kezdtem a wabinál. (Már nem vagyok ott, letelt kereken az egy év tanulmányi szerződés amit a szaros két és fél hét betanításért meg az előtte lévő oktatásért aláírattak, azt el is jöttem. Rakás fos az a cég. Gyakorlatot szerezni ok, másra nem jó.)

Ja és ha felesleges konfliktust nem akarsz az oktatóddal, ne próbáld meg kijavítani vagy okoskodni. Sok idióta van ("oktatók" között is), ők az általuk tökéletesnek gondolt módszereket meg infókat fogják átadni. Minden más hülyeség. 😁 Ha hülyeségnek látod, engedd el, majd te máshogy csinálod magadnak, aztán annyi.

2021. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. szept. 8. 21:29
 3/15 A kérdező kommentje:
Ès kèt ès fèl hèt alatt mi volt az,amit csak mástól lehet megtanulni?
2021. szept. 8. 21:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát figyi. Kezdj bele aztán majd meglátod... 😅
2021. szept. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek 3 hét sem elég hogy ki merjék küldeni egyedül.
2021. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is ha kamionozni akarsz legyen meg a vezetési gyakorlatod nagy kocsiból.

Mert a nemzetköziben millió dolog az amire figyelni és tudni kell , ezért legalább a vezetéssel ne legyen gondod.

Akivel én voltam tanuló, az egy alkesz volt és nála kötelező volt inni.

Valami borzalom egy ember volt.

Igazi alkesz aki mindíg mindenre talált okot hogy igyon és itatott engem is. SZóval össze zárva egy olyan helyre ahol még egyedül se fér el az ember, hát ez inkább embertelen körülmény.

De ezt így nem lehet elmondani, ezt megkell tapasztalni de kikell birnod mert más nincs.

2021. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
kisvarosban lakok, a varost sose hagytam el kocsival, autom se volt nem is nagyon vezettem, 2 ev utan megis elkezdtem a C+E-t, letettem, wabi felvett elmentem az oktatoval es olyanokat kerdeztem hogy mukodik az autopalya meg ilyenek :D Tanitani nem sok mindent tanitott, inkabb dunaltunk egesz vegig, akkor nem tunt fel milyen szar a 4kez mert nem volt alapom, most mar biztos nem csinalnam egy napra se. 3 het utan elindultam egymagam le spanyolba, a tobbi mar tortenelem... Nem kell olyan veresen komolyan venni ezt, ha csinalsz is valami kart kezdokent fogd fel tanuloleckenek (vagy tanulopenznek), mindenki hibazik csak az nem aki otthon ul egesz nap.
2021. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. szept. 12. 10:00
 9/15 anonim ***** válasza:
És hogy alszotok amikor csak 1 db fekvőhely van kamionba?
2021. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2 agy van benne te eszleny
2021. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!