Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorséttermek Drive részébe...

Gyorséttermek Drive részébe lehet menni elektromos rollerrel?

Figyelt kérdés

Vettem egy elektromos rollert, és mivel alapvetően nem szükséges lezárnom, nincs hozzá semmilyen lakatom. Viszont néha sajnos csak gyorskaját venni van időm. Drive-ba lehet rollerrel menni és kikérni a kaját? Vagy összecsukva (Xiaomi S1) be lehet vinni az éttermi részbe?

Itt a Meki, KFC és Burger King egyaránt érdekelne, főleg az utóbbi kettő.



2021. szept. 25. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Még gyalogost se láttam...
2021. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Gyalogos nem is mehet, nem szolgáljak ki, mert nem jármű. Szerintem a rollerest sem sajnos
2021. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%

"Viszont néha sajnos csak gyorskaját venni van időm."

Mesélnél, kérlek?

2021. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Engem gyalogosként szó nélkül kiszolgáltak, igaz a benti étterem zárva volt.
2021. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4-es: igen, ilyent én is láttam már amikor maga az étterem már zárva volt. De én akkor mennék, amikor az étterem nyitva van.


ma 18:59 --» köszi a kérdésem szempontjából roppant fontos és informatív választ

2021. szept. 25. 19:37
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
#2-es hülyeséget ír, kiszolgálják a gyalogost is. Legalábbis nekem pár haverom álltak már be éjszaka, buliból haza gyalog a drive-ba. Ugyanúgy megrendeled a bemondónál, sorba állsz két kocsi között, kifizeted az 1. ablaknál, a 2.nál meg kiadják. Csak oda kell nyilván a kocsik között figyelni, de nincs ebben semmi különleges. Ennélfogva a kérdésre válaszolva, igen, beállhatsz rollerrel is.
2021. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

6-os, attól, hogy pár lúzer haverosat kiszolgáltak, még te beszélsz h.lyeségeket, legalább néznél utána a tényeknek, mielőtt itt beégeted magad.

[link]


Vannak olyan dolgozók, akik megszegik a szabályokat, tv-ben láthattad, hogy van aki a kajába is beleköp, attól meg nem így kell csinálni.


Úgyhogy ne osztogasd az i.dióta tanacsaid.

2021. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kerékpárral lehet használni, az e-rollerre simán rá lehet fogni, hogy kerékpár. Nemsokára úgyis jön az új "rollerszabály", ami szerint már hivatalosan is jármű lesz a roller.
2021. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs kedve megnyitni az előző linket: "A McDrive® ablakoknál kizárólag az autóval, motorral, vagy biciklivel érkező vendégeinket tudjuk kiszolgálni."
2021. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, én kérek akkor elnézést, igazatok van, valóban benne van, de higgyétek el, tényleg volt ilyen, hogy gyalog beálltak, nem egyszer. Az is lehet, hogy csak mostanában hozták ezt.

Mondjuk a szabályzat aktuálissága megkérdőjelezhető, azt is írják, hogy "Ahol szükséges, maszkot viselünk. A belső vendégtérben számodra is kötelező a maszk, amit kizárólag az étkezés idejére vehetsz le." illetve "Belső vendégterünket érvényes védettségi igazolvánnyal veheted igénybe Te és a felügyeleted alatt álló 18 év alatti kísérőid.", holott már hónapok óta nem kell bent se maszk, se kártya.

De amúgy ha összecsukva, a kezében viszi be a rollert a kérdező, az nem hiszem, hogy akkora probléma lenne, ilyen alapon akkor utazótáskával se lehetne bemenni...

2021. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!