Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorséttermek Drive részébe...

Gyorséttermek Drive részébe lehet menni elektromos rollerrel?

Figyelt kérdés

Vettem egy elektromos rollert, és mivel alapvetően nem szükséges lezárnom, nincs hozzá semmilyen lakatom. Viszont néha sajnos csak gyorskaját venni van időm. Drive-ba lehet rollerrel menni és kikérni a kaját? Vagy összecsukva (Xiaomi S1) be lehet vinni az éttermi részbe?

Itt a Meki, KFC és Burger King egyaránt érdekelne, főleg az utóbbi kettő.



2021. szept. 25. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%

A legtöbb helyen simán kiszolgálnak gyalog, biciklivel, rollerrel, akármivel is!

Egyedül a mekinél hoztak erre egy konkrét szabályt, méghozzá a covid alatt, hogy gyalog nem lehet menni, sőt biciklivel sem. Ezek szerint ezt már módosították úgy, hogy biciklivel lehessen.

De amúgy is egy óriási nagy baromság, nem tudom, mi lehet az indoka (a gyalogos közelebb hajol a kaját átadó emberhez és megfertőzi, vagy mi??).

2021. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Covid előtt sem lehetett, azért, mert van benti rész is, minek mászkálna valaki a kocsik között?
2021. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

Az e-roller leginkább elektromos bicikli.

Biciklivel pedig mindenhol kiszolgálnak.

De én is voltam már gyalog is, nem zavartak el, ugyanolyan pénzt adtam, mint az autóval erkezők.

2021. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán kiszolgálnak :)
2021. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%
És jogsid van-e? Mert segédmotoros kerékpárnak számít, amihez legalább B kat. jogsi kell.
2021. szept. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös: van már régóta B kategóriás jogosítványom. Bár azt csak mellékesen teszem hozzá, hogy több rendőr ismerőssel is beszéltem erről a témáról az elmúlt 1 év alatt, elmondásuk szerint 100-ból ha van 1 rendőr, akit ez érdekel. Olyan, mint a szabályozás előtt a drónozás. Közel 4 évig repkedtem mindenféle engedély nélkül, sokszor rendőrök szeme láttára, de soha nem érdekelt senkit. Még olyan is volt, hogy a rendőr jött oda kérdezősködni, hogy mit tud a gép, mert ő is akar venni. Elmondták, hogy nonszensz volt akkor a szabályzás, ezért ha csak nem Felcsúton repkedtél, nem érdekelt senkit. Idén március óta csinálom szabályszerűen.
2021. szept. 27. 06:32
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként nem számít segédmotoros kerékpárnak, pláne, hogy még nincs is egyáltalán leszabályozva, a tervezetek szerint meg sima kerékpár kategóriába lesz
2021. szept. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17-es: nekem is ugyanezek az információim vannak, ezt lehetett olvasni az elmúlt hetekben
2021. szept. 27. 06:45
 19/20 A kérdező kommentje:
Kis "helyzetjelentés": Burger Kingben minden gond nélkül kiszolgáltak Drive-ban a rollerrel.
2021. szept. 29. 13:47
 20/20 anonim válasza:
100%
Ehhez annyit tudok hozzátenni hogy a rollert összecsukva beviheted kb bárhova. Rendszeresen járok vele plázába, ahol tolom végig. De voltam már vele bankban meg egy csomó helyen. Egyik bizti őr sem szólt. Sőt volt amelyik rá is kérdezett hogy mit tud a gépezet.
2021. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!