Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek váltsak-e autósisk...

Szerintetek váltsak-e autósiskolát, ha C rutinból 2x megbuktam?

Figyelt kérdés
Békéscsabai autósiskolánál vagyok C kategóriás tanfolyamon. Az volna a problémám, hogy az oktatóm úgy áll hozzá, hogy elég 2x vezetni és már vizsga. Előre lejelent vizsgára, a helyett, hogy először megnéznénk mit tudok, addig csinálni míg tökéletesen nem megy és utána lejelenteni. Másodjára nem is mentem vezetni a sérült lábammal, de a vizsgára igen(ez hiba volt a részemről). Engem az sem érdekelne ha egy munka héten minden nap mennem kéne pl.: pénteken lenne a vizsga és hétfőtöl mennék gyakorolni, hogy meg legyen. Más járt már így? A B kategóriás jogosítványomat is itt szereztem nem volt ilyen gondom.
2021. okt. 13. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen ha úgy érzed akkor mindenképp válts oktatót. Mondjuk én is csak 3 alkalmat vezettem rutin előtt, egy alkalom 2 óra volt, az utolsó a vizsga előtt... Persze pont akkor romlott el a teherautó, szóval az utolsó alkalom csak 45 perc volt🤷‍♂️
2021. okt. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!