Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Használtad valaha a szivargyúj...

Használtad valaha a szivargyújtót a kocsiban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mennyien használtuk a céljának megfelelően.

2021. okt. 14. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Dohányos vagyok/voltam és használom/használtam gyújtásra.
Dohányos vagyok/voltam, de nem használom/használtam gyújtásra, csak áramfelvételre.
Dohányos vagyok/voltam, de nem használom/használtam semmire (áramfelvételre sem).
Nem vagyok dohányos, de használom/használtam gyújtásra (pl. más cigarettáját illemből).
Nem vagyok dohányos és nem használom/használtam gyújtásra sem, csak áramfelvételre.
Nem vagyok dohányos és nem használom/használtam semmire.
Nincs járművem vagy csak olyan, amilyenben még nem volt vagy már nincsen szivargyújtó.
Egyéb és leírom, hogy miért erre az opcióra szavaztam.
25 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:

Nem tudok szavazni a saját kérdésem alatt, de akkor kezdem én:


* Nem vagyok dohányos és nem használom/használtam gyújtásra sem, csak áramfelvételre.


És teszem hozzá, ezt is csak azután, hogy elterjedtté váltak a GPS navigációk, amik igényelték az áramforrást. Addig a pontig én teljesen feleslegesnek tartottam és kifejezetten zavart is, hogy minden autóba beleerőltetik a szivargyújtót és főleg a hasztalan hamutartót, amiben én maximum csak aprópénzt tartottam. Ha jól emlékszem a hamutartót vezették ki a leghamarabb, de a szivargyújtó egészen a 2010-es évekig jelen volt, sőt, talán még most is van, amelyiket úgy gyártanak. Én üdvözlöm, hogy manapság már inkább USB-t építenek be helyette.

2021. okt. 14. 17:09
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként dohányos ismerőseimmel beszéltünk erről a témáról és közülük SENKI nem használta a szivargyújtót. Mindegyikük külön öngyújtót hordott magával. Valaki említette, hogy próbálta a szivargyújtót, de nem volt konzisztens, nem mindig gyújtotta be a dohányt, ezért nem is erőltette a használatát. Aztán olyanról is hallottam, hogy az állandó használat állítólag leszívja az akkumulátort, ez nem tudom igaz lehet-e.
2021. okt. 14. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Én megszavazok egy új opciót :D


"Kocadohányos vagyok és használtam már a szivargyújtót cigi meggyújtásra ha elfelejtettem vinni magammal öngyújtót."


Amúgy simán meggyújtja a cigit csak fel kell izzítani rendesen.

2021. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak töltésre használtam.
2021. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor bagóztam akkor használtam.

Mondjuk este jobb volt ezzzel meggyujtani meg nem vakított mint a láng.

2021. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem is való arra, hogy rendszeresen erről gyújtsd meg a cigit. De nagyon hasznos. Volt már rá példa, hogy nem volt nálam gyújtó, és szivargyújtóról megtudtam gyújtani. De nem az autóban, abban nem cigizek.
2021. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6. Már miért nem arra való ???

Pont arra való.

De jól érzed magad ha hülyeséget írsz ???

2021. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem mire gondolhatott. Hirtelen nem tudok olyan felhasználási módot mondani cigaretta gyújtásán kívül, amire használható lenne.
2021. okt. 15. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Írtam szépen, hogy nem RENDSZERES használatra való. Tehát ha napi 1 doboz cigit szívsz, és mondjuk 10 szál cigit erről gyújtasz meg, nem sokáig fog működni. Az az izzó rész, amivel a cigit meggyújtod, hajlamos bekormolódni, egy idő után biztos vagyok benne, hogy annyira elkormolódna, hogy nem működne már, vagy tönkremennének a kis izzók. 6os voltam.
2021. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose ment tönkre, pedig mindíg azt használtam.
2021. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!