Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a 24/7-es...

Szerintetek ezek a 24/7-es youtube vonatos "közvetítések" élőek? Igen live van írva,de szerintem nem az.

Figyelt kérdés

Helló Youtube-on nyomatnak olyan videókat ahol a mozdonyban van egy kamera és lehet nézni azt ahogy megy a vonat. Szerintetek ez élőbe megy? Elvileg az van ki írva, hogy live, de szerintem nem az, de akkor miért írják, hogy live?


pl itt van 1 példának. https://www.youtube.com/watch?v=hntZQJ5u_pk



köszi


2021. okt. 18. 13:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Most satuzott egy jót, mert emberek voltak a vágányon egy felüljárón.
2021. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy, hogy egy statikus álló kamera ad élőt, amiből nagyon sok van más kontinensen is ami igazi élő, vagy pedig valaki felveszi az egész napját incidens nélkül, és aztán azt nyomja fel ugyan úgy egész nap élőbe.
2021. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Így van, gondolom a vonatvezetői állásból már nem olyan biztos, hogy eseménytelen a nap,,, és valóban nem kéne még akár csak 1 szerencsétlen őz péppé gázolását se élőbe adni,,, nemhogy egy esetleges öngyilkos jelöltét...
2021. okt. 19. 21:40
 24/27 anonim ***** válasza:

De mi abban a logika, hkgy a csatornán lévő számos videóból kettőt élőnek hazudik?

És mi van a világ monden táján készülő hadonlóaknak.

Egy nap alatt vagy két tucatba néztem bele. Az mind átverés?

2021. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A sok öngyi miatt nem nagyon lehet hivatalosan sehol sem élőben adni az utakat. Elég sok ilyen csatorna van, több alá ez le is van írva. A személyiségi jogok az öngyilkost is megilletik.
2021. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

25 igen pár éve ez divAt, van még pár ilyen csatorna, ez természetesen csak 1 amit beillesztettem példának.


" A személyiségi jogok az öngyilkost is megilletik." Meg nem gondolom, hogy bármien nézőnek is jót tenne ha élőben látna hasonlót...

2021. okt. 20. 11:38
 27/27 A kérdező kommentje:
25 most néztem valami csaj (nevéből következtetve), ilyen csatornáját, és kb elég sok mindent leír miért nem lehet realtime élőben adni az utat, csak ha utólag felteszi, írja, hogy ő a cégnél dolgozik, ott se örülnének...
2021. okt. 20. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!