Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorosok, tudnátok erre...

Motorosok, tudnátok erre valami értelmes választ adni?

Figyelt kérdés

Miért álltok be a bevásárlóközpontoknál a kerékpár tároló elé keresztbe úgy, hogy nem lehet berakni a bicikliket?

Ma is a teszkó előtt 3-an kerékpárosok nézegettük a GSXR-t, hogy hogyan tudnánk úgy felgyújtani hogy ne lássa a kamera... Nem tudtuk lekötni a kerékpárjainkat... A tároló és a bejárat között meg van még kb 20 méter ahova elfér 15 motorkerékpár anélkül, hogy zavarna akárkit is.



2021. nov. 4. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert a nagyrészük pont ugyanakkora paraszt, mint az autósok egy ismert rétege. Persze, ők különbnek tartják magukat, de ez nincs így.
2021. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Ergo pont akkora paraszt,mint az autós "társaik"...
2021. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Miért általánosítasz?

Én soha nem igy parkolok, az hogy te kifogtál egy ilyen gyökeret, még nem jelenti az, hogy minden motoros paraszt.

Mert azért gondolom, hogy ez nálad sem napi szintű jelenség.

2021. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én nem általánosítok!

De rohadtul elegem van ebből, mert én nem tudom máshol biztonságosan elhelyezni a kerékpáromat.

És az van hogy nem egy ilyen eset van!! Nagyon sokszor fordul elő!

2021. nov. 4. 20:32
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

tehát egy motoros bénán parkolt és ezért a nagyrészük paraszt... ok


valószínűleg egyszerűen nem gondolt rá, hogy ott útban lesz

2021. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs lezárva én eltoltam volna a parkolo legvégébe , volt már ilyen . én is motoros vagyok de az ilyeneket szopatni
2021. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"nem gondolt rá, hogy ott útban lesz"

A kerékpártárolótól amiben voltak is kerékpárok 20-30 centire megállva mire gondolt?

2021. nov. 4. 21:16
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Mit képzelsz te senkiházi! Hogy merészelsz megvádolni ilyen abszurd állítással? Soha életembe nem csinàltam ilyet, te meg ismeretlenül kijelented, hogy de! Miféle nevelést kaptál mi?
2021. nov. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Általános, közlekedési morál. A motorosok többsége (sajnos ez tény), durván szabályszegve, ön és közveszélyesen közlekedik, de pont ez a szabálysértés típus nem motorspecifikus.

Ez nem motoros vs. autós kérdés. Aki tahó az minden járművön tahó.

Én egy olyan bevásárlóközpontba járok, ahol a parkolószintre kilépéskor a mozgólépcső végén van két autónyi hely az oszlopok között ami zebraként le van festve, nem egyszer állnak meg ott autóval, úgy hogy ki sem tudsz lépni.

Tehát keresztben, zebrának felcsíkozott helyen az ajtóban úgy ,hogy még manőverezni is kell, hogy odaálljon. De veszi a fáradtságot hozzá.

2021. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Simán be lehet mondatni a tescoba a hangosba, hogy az X rendszámú motorkerékpár tulajdonosa álljon el a motorkerékpárjával a biciklitároló elől, létezik egy ilyen megoldás, ehhez az agyatokat kellene használni, hármótoknak nem jutott eszébe. A másik megoldás, hogy ha ráérsz és türelmes vagy és van tököd is, akkor megvárod a motorjánál a tulajt és elbeszélgetsz vele egy kicsit. Te inkább azt nézed hogyan gyújtogatnál. Azt kívánom legközelebb gyújtsad is fel, estére már a fogdában fogsz ülni, reggel talán kiengednek, ha szereztek elég tanúvallomást és évekig járhatsz beidézésre, meg pereskedni. Utána kétszer meggondolod mit fogsz gyújtogatni, inkább ne dobálózzál a nagy szavakkal, hanem oldjad meg a problémát értelmes felnőtt módjára vagy egyszerűen zárjad máshova a biciklidet. Ezzel a kérdéssel majdnem egy szintre helyezted magad a motorossal, gratulálok. Ja, és azzal, hogy a kérdést úgy kezded motorosok, általánosítasz.
2021. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!