Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma vagy holnap este vár rám...

Ma vagy holnap este vár rám az éjszakai vezetés, oktatóval, nem mondom, hogy nem parázok egy kicsit. Kérdésem: tippek, tanácsok, hogy lehet "túlélni", mikortól csillapodik az, hogy izgulok miatta? Értelmes válaszok érdekelnek!

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mint, a nappali, csak sötét van.

-Vadakra figyelj

-Reflektort időben kapcsold le

Talán ennyi amire külön figyelmet kell fordítani

2019. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért kell ettől külön izgulni, ugyanolyan mint nappal, csak jobb mert nincs nagy forgalom. Városon belül jól kivilágított a legtöbb út.
2019. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csak nyugi :)

Én abszolút nem paráztam ilyenen..mondjuk télen tanultam,korán sötétedett,így sokszor kezdtem világosba és fejeztem be sötétbe :D Ennyi volt az éjszakai.

2019. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
F@T@L_3RRORxoo89 , kérdezném tőled, hogy te úgy jöttél erre a világra, hogy mindent tudtál..?? Építő jellegű válaszokat nem tudsz adni..??
2019. szept. 29. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már ezen ennyire fosol mi lesz a vizsgán?
2019. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az hagyjan mi lesz a vizsgan, de mi lesz ha jogsit kap...
2019. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a károgókkal, de ne is félj az éjszakai gyakorlástól, ott lesz melletted az oktató is.

Nem igaz, hogy az éjszakai vezetés olyan, mint a nappali, meg kell azt is szokni, tanulni, de arra nem az oktató mellett kerül sor, ő csak megmutatja, és mellette megtapadztalod, miért is más sötétben vezetni.

Azért mert sok mindent nem látsz. Az előtted lévő út szakasz meg van világítva, de nagyon sok nappal jól látható részlet este nem látszik, de még a kivilágított részeken is sok a zavaró elem (pl már a kivilágítás miatt is).

Nem kell félni, pontosan az a lényeg, hogy az oktató elmomdja, mire kell este figyelni, de nem azon a gyakorláson fogod megtanulni, hanem majd amikor már jogosítványod lesz.

Friss jogosítvánnyal gyakorolni akarónak én pl nem szoktam javasolni, hogy éjjel vezessen, mert akkor kicsi a forgalom... elöször nappal gyakoroljon, amikor az út melletti területet is látja, az esti gyakorlás egy másik, nehezebb lecke.

2019. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak a 2-3 embernek aki normális válaszokat tudott adni.. Túl vagyok rajta...

A károgok, meg oltogassanak másokat, ők biztos úgy születtek, hogy mindent tudtak elsőre..

Jó éjszakát mindenkinek!!

2019. szept. 29. 23:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki sem ugy szuletett, de nem is szaladtunk a gyakorikerdesekre rinyalni, ha valamitol izgultunk, feltunk, hogy jaj anyam most mi lesz, huhajaj. Azert legyen mar az emberben ennyi tartas. En ma megyek uj munkahelyre, uj emberek, uj szakma, irjak ki errol egy kerdest, hogy izgulok? igen. azt? attol elmulik majd? nem.
2019. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!