Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorosok, tudnátok erre...

Motorosok, tudnátok erre valami értelmes választ adni?

Figyelt kérdés

Miért álltok be a bevásárlóközpontoknál a kerékpár tároló elé keresztbe úgy, hogy nem lehet berakni a bicikliket?

Ma is a teszkó előtt 3-an kerékpárosok nézegettük a GSXR-t, hogy hogyan tudnánk úgy felgyújtani hogy ne lássa a kamera... Nem tudtuk lekötni a kerékpárjainkat... A tároló és a bejárat között meg van még kb 20 méter ahova elfér 15 motorkerékpár anélkül, hogy zavarna akárkit is.



2021. nov. 4. 20:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Simán be lehet mondatni a tescoba a hangosba, hogy az X rendszámú motorkerékpár tulajdonosa álljon el a motorkerékpárjával a biciklitároló elől, létezik egy ilyen megoldás, ehhez az agyatokat kellene használni"


És addig hova zárom le a kerékpáromat te ökör?

Ennyi ésszel csak motoros lehetsz! :D

Ha meg ennyi eszed van akkor minek beszélgessek? Úgysem érted meg mi a probléma.

Ha le tudom valahova zárni akkor nem fogok a vevőszolgálatnál fél órát magyarázni a kiscsajnak hogy mit mondjon be hanem bevásárolok.

Beszéltem már bizti őrrel többször, nem tudnak/akarnak tenni semmit.

"oldjad meg a problémát értelmes felnőtt módjára"

Oké, akkor nem gyújtogatok, hanem felborítom... véletlenül! Nyehehehehe :D

"vagy egyszerűen zárjad máshova a biciklidet"

Hova? Hm? Hhoovvaaaa? A kerékpár az nem 200kg motor amit lezársz és ott marad, mert 3-an sem tudják feldobni egy utánfutóra ha el akarják lopni.

Ha csak lezárom a kerekét a bicajnak arról még felveszi valaki a vállára és elmegy vele... még csak sietnie sem kell.

"Ja, és azzal, hogy a kérdést úgy kezded motorosok, általánosítasz"

Ömmmm hogyan kellett volna kérdezni? Traktorosok! Nem tudjátok a motorosok miért állnak oda a kerékpártárolóhoz? Vagy hogy? :D

2021. nov. 5. 12:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

10

Igazad van,de várjon még 1 órát mert az böhöm idióta motoros nem képes megfogni,és normális paraszti ésszel letenni máshova???

200 kg motort nem igen fogják ellopni :)

De az bicilit előbb lopják el,mert mivel csak az kereket lakatolja le,akko is megfogja az kedves tolvaj és senki se láttot semmit,bádum eltűnt...

2021. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%

"És addig hova zárom le a kerékpáromat te ökör?" - Hárman voltatok, nem kell hárman bemenni. Írhatnám én is, hogy te ökör.


"Ha le tudom valahova zárni akkor nem fogok a vevőszolgálatnál fél órát magyarázni a kiscsajnak hogy mit mondjon be hanem bevásárolok." - Akkor nem zavar eléggé a probléma, komolytalan vagy.


"Oké, akkor nem gyújtogatok, hanem felborítom... véletlenül! Nyehehehehe :D" - Erre én is írhatnám, ha ennyi eszed van, akkor minek beszélgessek. Komolytalan vagy.


"Ha csak lezárom a kerekét a bicajnak arról még felveszi valaki a vállára és elmegy vele... még csak sietnie sem kell." Ne fájjon egy kevés séta ha már tekerni tudsz, keressél egy fát, oszlopot, korlátot, bármit, pár 10méterrel odébb. Erre mondom, hogy oldjad meg. Komolytalan..


Nem volt még olyan hely, hogy a biciklimet ne tudjam lezárni egy bolt bejárat 50méteres körzetében. Nem vagy egy találékony bringás az tuti. Ezzel befejeztem, több szóra nem vagy érdemes, személyeskedni azt tudsz, de hát mit várjak olyantól, aki inkább a biztonsági kamerák elől akar elbújni megoldás helyett.

2021. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na látjátok, ezért nem beszélgetünk motorosokkal, mert egy bontott féltégla értelmi szintjén vannak.
2021. nov. 5. 13:17
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
#13 nem egyszer van olyan eset hogy már fel van használva az összes kerékpártároló, fa, oszlop, korlát. Na ha még a motoros/rolleres azt a kevés tárolót is elfoglalja, akkor születnek ezek a kérdések.
2021. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 akos127 ***** válasza:
93%
Zárd a biciklid a motorhoz, ha többen vagytok kerékpárosok még jobb. A motorost meg kell várni és elbeszélgetni vele, vagy akár a biztonságit kihívni a Tescoból.
2021. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Brandon41 ***** válasza:
42%
10-essel, és 13-assal értek egyet, kérdező, ha felborítod a pofátlanul parkolt motort, abban az esetben egy b**ös gy**ér vagy, amivel egyáltalán nem vagy jobb annál a motorosnál. Ráadásul ha a motoros kezei közé kerülnél, garantálhatom neked hogy téged meg felrúg a Holdra. Másik, attól hogy láttál néhány pofátlan módon parkoló motort, attól még nem kell az összes motorost degradálni. Ezt én is csinálhatnám a bicajosokkal, hiszen csak be kell menni a városba, és megnézni hogy hogyan közlekedik néhány kerékpáros. Ha a motoros futárokkal jönnél nekem akkor tessék: A motoros futárok többsége pedig lehet csak a munka miatt ül segédmotorra, fingja nincs az egészről, leszarja a kreszt, mert neki vinnie kell azt a r**kes kaját, nehogy véletlenül azért hűljön ki, mert szabályosan közlekedve késöbb ér a címhez.
2021. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!