Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a gyakorlat...

Mit lehet tenni ha a gyakorlati oktató tahó?

Figyelt kérdés
Errefelé minden oktató kb egy 60+os öregember akinek mindennel is baja van, az első adandó alkalommal úgy le*asznak mintha 3x megpördültünk volna a levegőben az autóval. Már 1x váltatom oktatót de 2. akit ajánlottak éppen, hogy egy fokkal jobb. Úgy érzem, hogy szinte átverés, hogy ezek az emberek miután egy vagyont elkér az iskola és megpróbálok tisztelettudóan viselkedni nekik folyamatosan perceken keresztül ordítani kell. Nem nagyon szeretnék oktatót váltani megint mert így is 2 hónapot vártam a másodikra viszont így levezetni még több mint 20 órát az szörnyű lesz. Mit lehetne még ilyenkor csinálni?

2021. nov. 21. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél erőt magadon, ez csak neked tesz majd jót
2021. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Nincs mese, a meglevő kínálatból kell választani.

Gondolom egy kisvárosban élsz, ahol elég szűk ez a kör.

2021. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom egy kisvárosban élsz, ahol elég szűk ez a kör."

Ráadásul ezek ismerik egymást, tehát az egyikkel összeveszel, simán előfordulhat, hogy abban a városban te nem szerzel jogosítványt.

2021. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"egy vagyont elkér az iskola és megpróbálok tisztelettudóan viselkedni nekik folyamatosan perceken keresztül ordítani kell."

A csajom egyszer elmagyarázta egy ilyen embernek (nem autós oktató volt, mást oktatott, de ez most mindegy) hogy ő a saját pénzén, a saját szabadidejében jár oda, fizet a szolgáltatásért, szóval beszéljenek vele normálisan. Érdekes módon az az embert megértette, vele ettől kezdve nem volt bunkó, csak a többiekkel :)

2021. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kihez átmenni , akkor hagyd ott ezt a szar embert. Ha nincs, akkor pedig tisztázzátok világosan a játékszabályokat és különösen azt , hogy nálad az ordítás tiltólistán van.
2021. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Így van sajnos, minden oktató tahó, bunkó és nem ért a vezetéshez és az oktatáshoz sem.

De bezzeg a sok okos mindent tudó tanulók azok aztán kenterbe vágják az oktatókat a tanulni valókkal együtt.

Hát mond meg neki hogy neked ne magyarázzon, majd te tudod mit kell és hogyan csinálni.

Sőt manapság már a diákok megis verik a tanárokat, így van ez jól.

Hát mit képzelnek ezek sok rohadt tahó, bunkó okatatók.

2021. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:

tipikus boomer vagy.


1, sztem a kutyát nem érdekli a kioktatásod, nem erről szól a kérdést, a frusztrációdat vezesd le máshol


2, először gyakorold az értő olvasást, mielőtt beszólsz a 8 elemiddel. a kérdező nem az oktató szakmai tudását vitatja, te IQ harcos, hanem a pedagógiai képességeit.


a kérdésre válaszolva: én mindenképpen váltanék. az én oktatóm alapvetően normális volt, de voltak rossz napjai, és szóltam is neki, ha nagyon bepörgött. én biztos nem tűrtem volna, hogy vmi idegbeteg üvöltözzön velem, mivel én fizetek neki.

egyébként jah, kisvárosban csináltam meg énis a jogsit, és csak pár normálisabb oktatóról lehetett tudni, a többivel mind volt vmi gond.

2021. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bazaltkaroly ***** válasza:
Kérd meg az iskola tulajdonosát, hogy tegyen át egy másik tanárhoz. Mond meg neki nyugodtan, hogy te fizetsz neki, és elvárod a pénzedért, hogy tisztességes bánásmóddal, rendesen oktasson téged. Ebben semmi tiszteletlen nincs. Sajnos Magyarországon, már elfelejtették, hogy, aki fizet, az dirigál, amely vállalkozónak meg nem tetszik, az ne vállalja a munkát. Itt inkább az a divat, hogy beveszik a pénzed és még te hunyászkodj meg előtte.
2021. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!