Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen jogosítvány szükséges...

Milyen jogosítvány szükséges a Forma 1-hez?

Figyelt kérdés
Nem terveztem hirtelen belevágni ebbe a dologba, csak érdekel, hogy mi szükséges ahhoz, hogy pilóta legyen valakiből.
2021. dec. 3. 00:43
1 2 3
 1/28 Alex Fly ***** válasza:
86%
Versenyzői licenc kell, jogosítvány nem szükséges hozzá.
2021. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%
#1 Téves, pár évvel ezelőtt bevezették, hogy közúti jogosítvány is szükséges.
2021. dec. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%
Nehéz pótkocsi.
2021. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

A sima jogsinak köze nincs az F1-hez, de hogy elkerüljék azt, hogy túl fiatalon kerüljön valaki oda (Verstappen), kell sima jogsi és 18. életév.

Egy rakás pénz, elméleti vizsga, és az elmúlt 3 évből egy csomó jó helyezés formula autóval.


A korona miatt az elmúlt 4 évből a 3 legeredményesebb számít, és ha valakinek pont nincs meg a kellő mennyiségű jó eredmény, akkor, lehet külön kérvényezni, hogy mégis indulhasson az F1-en

2021. dec. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Beviz Elek ***** válasza:
100%
2021. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
a siker alapja 6 éves kornál kezdődik..go-cart néhány évig, néhány aranyéremmel. aztán némi rally zárt pályán, majd f3 tesztpilóta..eddig még nem kell jogsi.. aztán ha sikeres, már nélkülözhetetlen
2021. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Téves, pár évvel ezelőtt bevezették, hogy közúti jogosítvány is szükséges."

basszus, tényleg így van, most nézem

[link]

bocsi a lepontozásért

2021. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
#7 Á semmi baj, megszoktam már, hogy le van pontozva minden jó válasz ezen az oldalon, bezzeg a téves 100%-on van (#1). Nem pontokért vagyok itt, hanem válaszolni. Ha egyesek úgy döntenek, hogy nincs szükség a válaszomra, az már engem nem érdekel túlságosan.
2021. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Alex Fly ***** válasza:
@2: ok, erről nem tudtam. De teljesen felesleges és logikátlan: nem igazán vannak F1 versenyek a forgalomban...
2021. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

#9 Nem az volt a kérdés, hogy logikus-e.


Egyébként meg van logika mögötte, nevezetesen azért hozták, mert az elmúlt években nagyon lecsökkent az újoncok átlagéletkora. Erre hozták a 18 éves korhatárt, de 18 évesen nem feltétlenül van rögtön az embernek jogsija és elég nagy baj, amikor a pilóták kapják a több száz lovas szponzorautókat, jogsijuk meg nincs.

2021. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!