Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Erdélyben van lehetőségem...

Erdélyben van lehetőségem magyarul letenni a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés
Azt már eldöntöttem, hogy magyarul szeretném tanulni, viszont azt nem tudom, hogy a rendőrségen van-e lehetőségem magyarul vizsgázni.

2021. dec. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elméleti vizsgát lehet csinálni magyarul, de a rendőr csak akkor fog veled magyarul beszélni, ha tud és jófej.
2021. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
A forgalmot nem lehet magyarul, de úgyis csak pár szót fog veled kommunikálni, hogy mikor merre menj. Amúgy nincs értelme magyarul csinálni, jobban jársz, ha a KRESZt is románul csinálod.
2021. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2


Hát nagyon nem.

Én románul kezdtem, mert mindenki azt mondta, hogy úgy könnyebb, meg legalább tanulok románul, stb. Csak mikor úgy állsz neki, hogy szart se értesz, s ott kell kezd, hogy mi az az intersecție, pieton vagy sânge, ahelyett, hogy a szabályokat tanulnád, akkor azzal haladni nem lehet.

2021. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha nem tudod mi az az intersectie Erdélyben, akkor basszhatod is az egészet :) Először jobban jársz, ha alap dolgokat megtanulsz románul, mert hiába lesz jogsid, ha alap dolgokat nem tudsz elintézni az országban.
2021. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!