Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha most elkezdem, kb. mennyi...

Ha most elkezdem, kb. mennyi idő megcsinálni egy B-s jogsit?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni a B-s jogsit, viszont szeretném, ha kb. jövő télre meglenne (október-november tájéka). Esztergom közelében lakom, ki is néztem 2 autósiskolát, az egyik kb. 80 ezer forinttal drágább, viszont elvileg ott 6 hét alatt meg tudom szerezni a jogsit (vezetéstől számítva). Megéri azt a plusz 80 ezret, vagy maradjak a másiknál?

Olvasgattam, hogy valaki 1-2 éve csinálja, én ezt el szeretném kerülni. Ha muszáj, kifizetem azt a 80 ezer differenciát, viszont ha azt mondjátok, hogy pl. novemberig meg tudom csinálni normáls (nem gyorsított) jogsizással is, maradok annál.



2022. jan. 26. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap alatt meglesz gyorsított felár nélkül is, de ez rajtad múlik leginkább.
2022. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Simán meglehet. Azon múlik hogy az oktató hogyan adja az órákat, hogyan kapod vizsgákra az időpontot, és hogy buksz e.
2022. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondjátok, hogy nem feltétlenül érné meg a pluszt ráfizetni a gyorsítottra?
2022. jan. 26. 22:54
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Sőt, akár nyárra is meglehet a jogsi ha most kezded. Feltéve, ha az oktató nincs leterhelve sok tanulóval, nem kell pótórákat venned, hamar kapsz vizsgaidőpontokat és nem buksz meg.
2022. jan. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Tavaly februar 22.en iratkoztam be.utana bezartak a sulik,en pedig baromira nem siettem a kreszvizsgara idopontot kerni.megvolt az e-titan 2 het alatt,de nem kapkodtam.juni 16.an vizsgaztam kreszbol,utana nyaralas miatt csak juli 14.en kezdtem a vezetest.aug 26.an vizsgaztam.

Eleg volt a kozelezo 29ora+1 a vizsga.

A 18.ora utan kerunk idopontot vizsgara,3 het mulvara kaptam,igy a kovetkezo 2 heten csak 1x-1x vezettem.ha elobb kerunk,vagy kevesebbet kell ra varni meg hamarabb meglett volna.

Nem fizettem felarat.

2022. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na királyság, köszönet mindenkinek!

Annyira nem sürgős ez a jogsi dolog, de azért legkésőbb novemberre kéne, viszont ha azt mondjátok, hogy nem kell gyorsítottban csináljam emiatt, mert akár simán is meglehet akkor nem fizetem ki azt a 80-100 ezer különbséget.

2022. jan. 27. 07:51
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Én a Robiéknál voltam felárért (még a vírus előtt) , és nem bántam meg.. Sokszor heti 4-6 órát tudtunk menni, ami azért megterhelő volt (munka, család melett), de nem húzodott el hónapokig. Azzal azért számolni kell, hogy nem biztos, hogy 30 óra neked elég, lehet kell menned akár 50-60 órát,és akkor még nem beszéltünk a bukásokról esetleg.
2022. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
82%

Egy oktató barátom pont most ment át Robiékhoz. Ha gondolod megadom az elérhetőségét, és megbeszélitek.

Egyébként a többik jól mondják, normál esetben nem tarthat 6 hónapnál tovább. A páromnál (oktató), 2-3 hónap a gyakorlat, az elmélet meg rajtad áll. Lehet két nap lehet x hónap. Szóval no para, de azért le aludj el :-)

2022. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Február elején elkezdem és ahogy időm engedni fogja, csinálom. Nem sürgős, ezért is kérdeztem, ha megvan októberre vagy novemberre, én már boldog vagyok. :D
2022. jan. 27. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!