Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az orvosi alkalmassági vizsgát...

Az orvosi alkalmassági vizsgát azt kresz elött (mielöt mennék kresz-re) vagy amikor elkezdek vezetni akkor kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a KRESZ tanfolyamra kellett vinni!
2010. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kreszre. De az iskolában elmondják. Ez 100%.
2010. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
teljesen mind1 mikor csinálod meg... csinálhatod kresz alatt, után, rutin közben, vagy akár a városi közben is. Egy a lényeg: addig nem lesz jogsid, amíg nem lesz orvosid... Érdemes egyébként vmi közben csinálni, mert ha jól tudom, akkor e.ü. tanfolyam csak 2 hetente indul, és nehogy már emiatt csússzon a jogsi...:)
2010. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amiről az utolsó beszél az a vöröskeresztes vizsga! orvosi alkalmasságit jobb, ha tanfolyam előtt intézed.
2010. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Üdv!


Orvosi alkalmasságit mielőtt az elméleti vizsgát megcsinálnád az előtt kell, mert nem engednek addig elméletből sem vizsgázni... Ami jogos, mert ha nem vagy alkalmas akkor felesleges! Másfél éve vizsgáztam, úgyhogy tudom.:)

2010. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!