Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha utálok vezetés oktatásra...

Ha utálok vezetés oktatásra járni attól majd még lehet hogy szeretni fogom a vezetést ha lesz jogosítvány?

Figyelt kérdés
Tök szar szerintem, el is van húzva nekem nagyon. Azt hittem azért fél év alatt meg lesz az egész. Szóval minden. Hazudnak ezek az iskolák.

2022. jan. 28. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Magad emberévé válsz, a sajátodat vezeted, ergo máshogy látod majd teljesen.

Én elhamarkodottan fizettem be a tandíjat anno, kicsit tanulni akartam rá, végül mindenből buktam legalább 3x, elsősegély is második alkalommal jött össze mert az elsőt elaludtam.

Velem sokszor beszélt emelt hangon a csávó, mondjuk eléggé befeszült volt 30+os emberként...

2022. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert tényleg szar. Én is utáltam annak idején...nyugi amikor túl leszel rajta, és hozzá szoksz a saját stílusban vezetni tetszeni fog.
2022. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Hát azért nem mindegy, miért utálod. Az életunt, elmagyarázni, megtanítani, gyakoroltatni nem, csak üvöltözni hajlandó “oktatók” azért vették már el pár tanuló kedvét akár egy életre is a vezetéstől.
2022. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem a legtöbb ilyen vezető oktatónak nincs pedagógiai érzéke. Ha valami nem megy a tanulónak akkor egyből felemelik a hangjukat és persze hogy ettől rosszul érzi magát a tanuló.

Én is unok vezetés oktatásra járni,de jogsi sosem árt.

2022. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ez a muszaly része, meglesz aztan valamilyen emlékekkel le is van zarva.

Aztan majd par 10 ezer levezetese után kialakul, hogy szeretni fogod, vagy csak egyszerűen mesz mivel muszaly.

Aki amugy nem szeret vezetni az szerintem mindenkeppen vegyen valami automatát, annyival is kevesebb dologgal kell foglalkoznia A és B pont között.

2022. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én oktatók telefonozik a kocsiba meg néha ordít és ennyi.

Még ő a jobbik fajta, előző még rosszabb volt, meg se szólalt meg szét volt rohadva a kocsija.

2022. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!