Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Neki álljak megcsinálni a...

Neki álljak megcsinálni a jogosítványt a jelenlegi gazdasági helyzet fényében? (Infláció, benzin ár, stb)

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Mivel én pontosan tudom az anyagi körülményeid, céljaid és lehetőségeid, így muszáj hallgatnod rám:

ne, ne állj neki.


Aztán ha nekiállsz, akkor magadra vess ám, én megmondtam!

2022. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Közlekedés nem fog megállni, jogsi meg a villanyautóhoz is kell, akkor miért is dilemmázol?

Nekem anno a honvédség fizette a jogsi nagyrészét, így megvan a C kategória is, igaz, hogy a katonaság óta nem használtam, és a B-vel is évekig nem vezettem, de most meg szinte napi szinten vezetek. Soha nem tudhatod, hogy mikor lesz rá szükséged.

2022. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
A benzinár elszabadulása valószínűleg jelentősen meg fogja emelni az oktatás díját, úgyhogy MIHAMARABB állj neki, talán még sikerül emelés előtti áron szerződnöd egy autós tanintézettel.
2022. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha van rá pénzed,nem jelent hatalmas kiadást akkor mindenképpen érdemes.Nagyobb városokon kívül kb meg vagy lőve a tömegközlekedéssel,munkalehetőségeket is kibővíti,a kényelem és szabadság amit egy autó ad nem lehet helyettesíteni.
2022. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Én hiszek egyesnek, szóval én is azt tanácsolnám, hogy semmiképp ne vágj bele.
2022. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

csináld

a pénzed úgysem fog többet érni a jövőben, mint most

2022. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb sose lesz, tehát kerül amibe kerül, vágj bele.
2022. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Később csak drágább lesz minden, most viszonylag olcsón, vagy később nagyon drágán. Ezek olyan dolgok, amiket nem lehet megmondani hogy mi lesz később, ezért akkor kell csinálni amikor szükséged van rá vagy összegyűlik rá a félretett pénz.
2022. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha most megcsinàlod, akkor ha nem fèr a keretbe, max nem hasznàlod, de csak megújjítani kell. Annyi,ha nem vezetsz, akkor kèsőbb vegyèl ismètlőóràt.... de az mar olcsóbban kijön, ha felmennek az àrak.
2022. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Januárban emeltek árat, az biztos, szóval most állj neki, mert lehet, megint emelés lesz, hogy megérje az oktatónak. Most kell elkezdeni.
2022. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!