Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gépjárművezető szakoktató...

Gépjárművezető szakoktató szeretnék lenni. Ez tényleg kizáró ok?

Figyelt kérdés

Atópiàs dermatitis-em van(magyarul ekcéma, ami nyilván nem fertőző). Tünetmentes vagyok nagyon régen, és látható helyen még amikor jelen volt rajtam sem volt(például arcon).

Ez kizáró ok? Azt olvastam, hogy a bőrbetegség egyértelműen kizáró ok, de nem értem miért. Nem fertőző, meg semmi extra. Még vegyi anyagokkal is dolgoztam, műanyag gyárban ezzel a betegséggel.

Ezen kívül mindennek megfelelek a leírások alapján egyébként, megvan a megfelelő életkorom, vezetési rutinom, van érettségim, tudok értelmesen kommunikálni, stb. Tudom, úgysem én döntöm el, hogy alkalmas vagyok-e, mert vannak vizsgák mielőtt valaki elkezdheti a képzést, meg egyebek, de tényleg ilyen apróságon bukhatom az egészet?

Legfőképp olyan emberek válasza érdekelne, akik legalább részben benne vannak ebben a témában, nem pedig tippelgetnek.

Csak értelmes válaszokat kérek, beszólàsok nem érdekelnek. Köszönöm!


2022. ápr. 24. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de kérdezz rá. Most az ekcéma az nem olyan jellegű bőrbetegség, szerintem fertőző betegségre gondolnak ami közvetlenül fertőz. Akkor ennyi erővel láb gombával sem lehetne, nem hiszem, hogy valaki az oktatók lábait ellenőrizné pl
2022. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok, bocsi, hogy csak tippeltem nem olvastam rendesen végig. De azt tudom mondani, hogy én egészségügyben dolgozom ahol szintén volt ilyen kritérium, hogy bőrbetegség esetén nem lehet ott dolgozni. Nekem is csúnya a kezem télen, plána fertőtlenítések miatt is. Nem érdekel senkit. Háziorvos kiad egy igazolást, hogy tudomása szerint nem szenvedsz fertőző betegségben, oszt kész. Keress esetleg facebookon autós suliban egy szimpatikus oktatót akire ráírsz, ha itt nem kapsz választ. Sok sikert hozzá 🙂
2022. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!