Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy szokás alkudni használt...

Hogy szokás alkudni használt autó vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Az első autómat akartam megvenni, 1.2millió forintért, egy nagyon szép Nissant találtam, de hirdetésben az állt, hogy nem alkudható. Felhítvam, találoztunk, kipróbáltam és nagyon tetszett. A hirdetés szövege ellenére ezután megpróbáltam 750ezret ajánlani érte, amire az eladó megsértődött és nem fogadta el. Nagyon tetszett az autó, 1.2millióért is jóval olcsóbb volt a piaci átlagárnál és végül azt mondtam, hogy oké, holnap hozom a pénzt és megveszem. Végül már alku nélkül sem akarta nekem adni az eredeti áráért. Következő nap eltünt a hirdetés...talán már elada.

Mit rontottam el?



2022. máj. 26. 02:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pl. baj lehet az automata váltóval. Akkor mi a faxért jött? Utűna persze nem értette, hogy neki az eredeitleg hirdetett árért sem eladó. Idiótákkal nem foglalkozom.
2022. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Te ne alkudj, ha ez nem jön önként.

Ha itt kell megkérdezni akkor te ezzel csak nevetségessé teszed magad.

2022. máj. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!