Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Buta lennék ha már vagy 76...

Buta lennék ha már vagy 76 órát vettem B kategórián, és majd még csak most lesz vizsga?

Figyelt kérdés
És arra semmi garancia hogy sikerül. Mert már céloz rá az oktató hogy nagyon meg szenved én velem, meg én is a jogosítványért, meg még voltak más megjegyzései. De korábban nem. Akkor ha olyan hülye vagyok hozzá miért nem mondta az elején akkor ott abba hagytam volna. Így még már benne van nagyon sok pénz. Szóval oké akadnak hibák de nem hiszem hogy veszélyes lennék. Sokszor már fel idegesít és akkor már jó hogy el cseszek ezt azt. Most akkor én hülye lennék tényleg ehhez? Ha ha nem sikerül a vizsga tegyek ebbe még több pénzt?? Én nem látnám értelmét. Nekem ez már szenvedés már unom ezt az egészet.

2022. máj. 26. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A butaság nem ugyan az mintha valami a gyakorlatban nem megy.

A kreszt én is tudom oda-vissza, mégsem szeretek vezetni mert nem érzem magam biztosnak, minek veszélyeztessem magam és bárki mást. Sajnos ez van, nem mindenkinek való akkor sem, ha azt képzelte az ember, hogy amint lesz jogsija majd minden hétvégén levezet az Adriára (ez én lennék :D )


Viszont innen már kár feladni. Az is lehet, hogy elég lenne oktatót váltani, mert lehet már csak szimplán ő miatta hergeled magad és egy rossz oktató egy életre el tudja venni az ember kedvét a vezetéstől.

2022. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A vezetés-tanulásnak semmi köze ahhoz, hogy valaki okos vagy buta.
2022. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én sok értelmét ennek nem látom hogy azért fizessek még többet hogy szenvedjek. Meg már ezt anyagilag sem engedhetem meg magamnak. Sajnos szerintem más oktató sem lenne jobb. Ő még a normálisak közé tartozik.
2022. máj. 26. 18:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Sőt ha át mennék másik oktstohoz az lehet vetettne még ugyanennyi órát. Olcsóbb ha veszek bérletet
2022. máj. 26. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ha nem látod értelmét, akkor ne folytasd.
2022. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vizsgára már csak el megyek mert ki van fizetve hátha sikerül még ennyit megér.
2022. máj. 26. 18:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel teljesen egyet értek :)

Én siettettem az egészet, mondjuk az oktatóm is bunkó volt, egyszer annyit sertegetett, hogy leálltam zokogni.


Elsőre megbuktam, de éreztem is, hogy nem állok készen. Jött a tél, 2-3 hónap szünet, folytattuk. Utána két hét alatt sikerült.


Azóta inkább a párom vezet, én csak ismertebb utakon, inkább vidéken, néha városban. Egyszerűen gyakorlatban nehéz több felé figyelnem, gyakran elmerengek, lassabban reagalok. Pedig nem vagyok buta, elméleti síkon több fókuszú vagyok, le diplomáztam , több éve sikeresen űzöm a szakmám . Nem vagyok Einstein, de buta sem. Szóval nem kotnem össze ezzel.


Valakinek nehezebben mennek a gyakorlati dolgok. Érdekes, ha nem oktató, hanem ismerős mellett vezetek, sokkal magabiztosabb vagyok. Szimplán le kellett tudom ezt a stressz faktort .

2022. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát mindegy én már nem akarok ezzel foglalkozni. Lehet én is ilyen lennék hogy csak néha vezetek azt is ismert helyen. Mi értelme? Semmi. Ha nem tudok akárhová elmenni akkor semmi értelme.
2022. máj. 26. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nem lenne haszna, akkor ne eroltesd. Talán majd később. Nekem most úgy tűnik ( 7 voltam) lassan kell majd munka miatt is, és mostanában elkezdtem többet vezetni. Így, hogy nem kényszer, jobban megy. Sajnos hosszú utakat is kell tennünk néha, és az drágább vonattal stb és kényelmetlen is, így idővel muszáj rávenni magam. Néha már kedvem is van és magam veszem at, szerintem sikerül néha letudni a kényszert. Talán az volt a gond, hogy azt akartam, sikerüljön, és erre koncentraltam ahelyett, hogy hallgatnék az ösztöneimre. ( egyébként a vezetés total ösztönös , amellett hogy tisztában vagy a szabályokkal )
2022. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lenne haszna de erre már tényleg nem lesz pénzem ha nem sikerül. Nyilván sok haszna lenne, de tudok élni nélküle ha nincs más megoldás. Amúgy a forgalmi vizsga tényleg annyira szigorú ahogy az oktató elő adja?
2022. máj. 27. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!