Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Buta lennék ha már vagy 76...

Buta lennék ha már vagy 76 órát vettem B kategórián, és majd még csak most lesz vizsga?

Figyelt kérdés
És arra semmi garancia hogy sikerül. Mert már céloz rá az oktató hogy nagyon meg szenved én velem, meg én is a jogosítványért, meg még voltak más megjegyzései. De korábban nem. Akkor ha olyan hülye vagyok hozzá miért nem mondta az elején akkor ott abba hagytam volna. Így még már benne van nagyon sok pénz. Szóval oké akadnak hibák de nem hiszem hogy veszélyes lennék. Sokszor már fel idegesít és akkor már jó hogy el cseszek ezt azt. Most akkor én hülye lennék tényleg ehhez? Ha ha nem sikerül a vizsga tegyek ebbe még több pénzt?? Én nem látnám értelmét. Nekem ez már szenvedés már unom ezt az egészet.

2022. máj. 26. 17:37
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem ismerem teljesen a helyzeted, se azt tancsolnám, hogy próbáld meg a forgalmi vizsgát.


Valószínű úgy érzed, hogy a vezetés nem megy hibátlanul. Azt Ne várd el, hogy majd úgy mész el vizsgára, higy hibátlanul megy a vezetés. Ha úgy érzed, hogy többnyire magabiztosan tudzs vezetni én azt javasolnám, hogy próbáld meg a vizsgát.


A vezetést úgyis saját autódon fogod fejleszteni! Az elején óvatosan mész mindenhova és jó esetben egyre magabiztosabb leszel.

2022. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!