Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Át lettem verve?

Át lettem verve?

Figyelt kérdés

Tegnap nekem tolatott valaki és betört a fényszóróm + a lökhárító is megsérült kicsit. Azonnal odajött hozzám, bocsánatot kért és azt mondta, hogy épp egy tárgyalásra siet mert ügyvéd, de adott egy telefonszámot, hogy holnap (vagyis ma) hívjam fel és megtéríti a kárt.

Hívom, de az ország másik végéről vette fel egy ismeretlen nő, neki fogalma sincs a történtekről, és azt mondja, hogy soha életében nem is járt ebben a városban. Most belegondolva kicsit gyanúsak a körülmények, mert egy ügyvéd miért is jár egy 20éves rozsdás G Atrával?



2022. jún. 4. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Át. Ki kellett volna tölteni a papírt, amivel mehetsz a biztosítójához. Ha nem akarja, akkor rendőrt hívni.
2022. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Legalább a rendszámát felírhattad volna.
2022. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De át ám.
2022. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint a huzat
2022. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tanulópénz
2022. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Márka, típus, rendszám. Rendőrségen feljelentés.
2022. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Betétlap nélkül senki sehova.

Nem feltétlen kell azt használni a biztosítónál ha megeggyezésre kerül sor, de az megmentett volna ettől az átveréstől.



Rendőrség gyorsan kamerák felvétele!

2022. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!