Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Harmadszorra is megbuktam...

Harmadszorra is megbuktam forgalmin, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Mindig valami apróságon hasalok el, ami még inkább bosszant. Rengeteg pénzt, időt beleöltem már, nem hagyhatom abba itt. Hiába megy jól a gyakorlati órákon, a vizsgán a stressz miatt nem tudom hozni azt a szintet. Mintha a vizsgabiztos azért lenne ott, hogy találjon egy indokot hogy megbuktathasson. Lelkileg nagyon megvisel, hogy 1 év után sincs a kezemben a jogosítvány.
2022. jún. 13. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Én végül mondtam az oktatónak, hogy fizetni is hajlandó vagyok ha átmegyek. Mire ő közölte, hogy jókor szólok, már az első vizsgán is átmehettem volna...
2022. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kenni kell.
2022. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is. De a 4.sikerült.

Ennek 14éve, azóta is napi szinten vezetek, Angliában is

2022. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Meg kell venni a köcsögöt és átmész akárcsak én ;)
2022. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 krisz707 válasza:
100%
gyalázat... Basszus tényleg ez megy? Anno amikor én tanultam egy jó oktató úgy készített fel hogy átmenj. Addig finoman jelezte hogy így ez még kevés lesz. Így is majdnem meghúztak, de épp átcsúsztam Szóval eléggé ki volt centizve. Mondjuk ex pártsofőr volt az ürge még 90 előtt.
2022. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A tanulók többsége azért bukik meg a vizsgán, mert nem tudja, hogy mit csinál rosszul. Nézegesd a vizsgalapot, miért jár hibapont, miért jár azonnali bukás és gondold át, milyen forgalmi szituációkban okozhatod ezeket a hibákat.
2022. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer sem kaptam meg a vizsgalapot... Az első bukásomnál annyit mondott a vizsgabiztos, hogy "túl sokszor használtam a kuplungot", de volt, ahol ennyit sem árult el, csak azt mondta, hogy nem sikerült. A harmadiknál már olyan ideges voltam vizsga előtt, hogy majdnem hánytam, ott is meghúztak, de ott legalább tudom, valóban vétettem, mert a lámpa előtt, ahol már folyamatos vonal van a két egy irányba haladó sáv között sávot váltottam.
2022. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Kimaradt, az első voltam.
2022. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy megbuktatnak-e, hogy kell-e plusz bevétel éppen vagy a hónapra már jól megvannak.

Ne keresd a hibát magadban, lehet már akkor megbuktál mikor még be sem ültél a kocsiba :)


Csináld a legjobban aztán bízz a szerencsében

2022. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Az a furcsa, hogy mindenki csak apróságok miatt bukik meg a forgalmin, ez nagyon érdekes.
2022. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!