Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legidiótább...

Szerintetek mi a legidiótább KRESZ szabály?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 00:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
89%
Nem mellesleg az egész szemkontaktus kerülő kényszerképzeted ott bukik, hogy a neked háttal közlekedő gyalogos is nagy valószínűséggel megfordul, hátra néz és akkor ugyanúgy látod az arcát. Kemény mibe belekötnek az emberek.
2022. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy a biciklisek az úttestre léphetnek, és hogy tilos rájuk húzni a kormányt. Pedig óriási a csábítás.
2022. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
36%

#33: aztán mégis ráhúzzátok, mikor meg csattan a tükör, akkor csak a dudát tudjátok nyomni, meg rikácsolni, mint a fürdőskrva :))

Amúgy sosem értettem miért esik jól szopatni a másikat a forgalomban minden ok nélkül.

2022. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Alex Fly ***** válasza:
21%
A bringainfrák kötelező használata.
2022. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg a jobbkéz szabály.

Ez jobb lenne ha balkéz szabály lenne.

Mert ha például nem derékszögben keresztezik egymást az utak hanem kisebb szögben akkor nagyon mehéz kilátni jobbra, majdnem lehetetlen sokszor.

Példul teherautóval ilyen esetekben nem is lehet ellátni jobbra.

De ha balkéz szabály lenne akkor csak kinézek balra vagy még ki is hajolhatok és balról mindent látok.

Tudom ez elsőre talán hülyén hangzik de végig kell gondolni.

2022. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!