Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van egyre több elhullott...

Miért van egyre több elhullott állat az utakon?

Figyelt kérdés
Olyan mintha kötelező lenne elütni őket vagy csak így vezetik le a feszkót?
2022. jún. 24. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs egyre több elhullott állat az utakon
2022. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Miből gondolod, hogy több van?
2022. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem azokra az állatokra gondoltam.
2022. jún. 24. 22:04
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Szeretnek este sétálni a meleg aszfalton. A sünök, rókák többnyire azért kóricálnak rajta.

Este, sötétben meg nem lehet észrevenni, csak ha pont felvillan a szeme. Mire észreveszed, már fékezni se tudsz.

2022. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Az állatok és állatbarátok szempontjából rossz, de ha úgy nézzük még mindig jobb elütni egy kisebb méretű állatot ha hirtelen átszalad az úttesten, mint gyorsan elrántani a kormányt, amivel könnyen balesetet okozhatsz, kipördülhetsz és felborulsz, vagy nekimész az útszéli fának/ oszlopnak, vagy áttérsz a szembejövő autók sávjába.
2022. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Én azóta vettem észre mióta vezetek. Hihetetlen másodpercek alatt ki tudnak ugrani nyúl, őz, kutya, macska fácán, róka. Szerencsére még egyet se ütöttem el de rengetegen vannak és nagyon nehéz figyelni a forgalom mellett.
2022. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert egyre több barom tart szabadon állatot. Kutyulinak, ciculinak semmi keresnivalója az úton. Tirpák gazdikának a telkén belül kellene tartani őket.
2022. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én még egyetlen állatot sem ütöttem el viszont nem is vezetek gyorsan.
2022. jún. 24. 23:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ütöttem màr el kétszer is állatot. Egyszer én voltam a hibás, mert a megengedett 90 helyett 120al hajtottam és a kutya meg pont elém ugrott. A fékbe beleléptem de már annyira közel volt, hogy csak 100ra érkeztem lelassítani. A kormányt nem rángattam, mert abból nagyobb baj lett volna.


A másik eset tipikus eset volt. Faluban történt, 35el haladtam amikor egy parkoló autó takarásából szaladt egy macska az autó kerekei alá.

2022. jún. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
100%
Mert több állat van a szabadban a jó idő miatt.
2022. jún. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!