Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autó vagy tömegközlekedés?

Autó vagy tömegközlekedés?

Figyelt kérdés

-Oda vissza 400km.

-Kocsival 5 óra országút oda-vissza, tömegközlekedéssel (csak busz) 8 óra oda-vissza 2 átszállással.

-Kocsival 12.000 Ft, Tömegközlekedéssel 4.000 Ft (van diákom).

-Csóró munkanélküli vagyok, minden fillér számít de közben meg alig bírom a göthös, izzadt embereket a buszon és mire odaérek a helyre már elegem lesz mindenből.



2022. júl. 7. 18:20
A kérdező szavazást indított:
Kocsi
Tömegközlekedés
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor két rossz közül a kisebbik rosszat kell választanod.
2022. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Csakis tömegközlekedés. A busz elmegy a reggeli dugó mellett a leállósávban, autóval legalább fél órával több bejutni és ez csak a városhatár! Onnan még Isten tudja mennyi a belváros (Boldog Karácsonyt), a 4-es metró a föld alatt 10 perc alatt bent van. A két járat együtt 702 Ft. Az autóba két liter benya se jön ki ennyiért, hamarosan egy se fog.
2022. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És melyik a kisebbik rossz szerinted? Konkrétan már ott tartok, hogy utolsó pillanatban mondom le a nyaralást, mert ha kocsival megyek akkor nem is ihatok este, mert holnap kora délután már jövök haza. De közben meg 8 óra utazás az megöl.
2022. júl. 7. 18:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Budapestet meg sem közelítem 2-es. Szeged az egyetlen nagy város, ahol át kell szállnom busszal. Kocsival Kecskemétre kell bemenni.
2022. júl. 7. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Akkor el kell menni dolgozni és autóval menni. Alkohol nem kell, legalább egészségesen élsz addig is. Próbáld ki az Oszkárt, utasokat vihetsz, így olcsóbban kijön mint a tömegközlekedés.
2022. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

a leírtak alapján a kocsi...akármilyen munkát kellene vállalnod, még ha megalázó is..némi depressziót érzek, de ha dolgoznál, kisímul a probléma..


Szóval én inkább autóval járnék...egyedül, utas nélkül.

2022. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én biztosan autóval mennék, 200-200 km az nem távolság, 2-2,5 óra vezetés is kibírható ha közben tart az ember 10 perc szünetet.


2x4 óra utazástól már megőrülnék, főleg ha még átszállás is van.

2022. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Oszkároznék, ha eljön 1-2 ember akkor már megérte a kocsi.
2022. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, de ha anyagiak fontosak neked akkor tömegközlekedés és azt a plusz órákat kibírod valahogy. Ha mielőbb le akarsz érni és elviseled hogy sokba kerül és nem ihatsz akkor autó. Ez igazából a Te döntésed.

Én véleményem pedig az hogy én bevállalnám az autót és lemondok az alkoholról, meg elviselem hogy pénzben többet kell rászánnom erre.


Én egyszer utaztam messzire úgy tömegközlekedve hogy előtte autóval többször megjártam laza kényelmes tempóba 2 megállással 10-15 percre bőven odaértem 4 óra alatt. Ugyan ezt bevállaltam busszal akkor azért mert az autóm indulás előtt 2 nappal tönkrement, és esélytelen volt annyi idő alatt rendbe tenni mert a motort is bontani kellett előtte kivenni, meg körülötte mindent lebontani, kiszedegetni ez 1 napos munka volt egy rutinos szerelőnek is. Akkor jött az hogy busszal mentem, mert bérelni sem tudtam mert hétvége volt. Busszal nekem dupla annyi idő volt és 2 átszállás és nem volt sok a várakozási idő sem. Emiatt elment csomó időm és akkori árakat nézve anyagilag autóval jártam volna jobban és nem csak idő nyereség miatt, hanem pénzben is. Meg nekem nem járt semmilyen utazási kedvezmény sem.

2022. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meghirdetem Oszkáron, hátha.
2022. júl. 8. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!