Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Harmadik forgalmi vizsgán...

Harmadik forgalmi vizsgán elnézőbb a vizsgabiztos?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a helyzet hogy jövő héten megyek harmadjára forgalmi vizsgára,és nagyon félek,hogy ismét nem sikerül.Rengeteg időt,pénzt,és energiát fektettem már az egészbe.A kressz és az elsősegély vizsga meglett elsőre,de a vezetéssel nagyon szenvedek.Mind a kétszer teljesen jogosan húzták meg forgalmin.Volt aki azt mondta,hogy másodjára már biztos meglesz,mert akkor már elnézőbb a vb.Nos hát nem volt az,de nem őt okolom.A kérdésem az lenne,hogy szerintetek ha harmadjára megyek vizsgázni,akkor elnézőbb lesz-e a vizsgáztató?
2022. júl. 8. 17:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*húztak
2022. júl. 8. 17:33
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem. Ha olyat hibázol, ami miatt teljesen jogosan buktattak, azzal harmadszor, negyedszer és ötödször is buktatni fognak.
2022. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. júl. 8. 17:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Anyumat úgy engedték át harmadik próbálkozásra,hogy kihajtott a stop táblánál.Apa ismerte a vizsgabiztost és átengedték...
2022. júl. 8. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem elnézőbb. A cél nem a "na jó, kegyelemből átengedjük", hanem az, hogy biztonságosan tudják vezetni és közlekedni a forgalomban.


Gondold el, a te logikád szerint az 5., 6.... vizsgán már mindenkit át kellene engedni kegyelemből, az életveszélyeseket is beleértve??


Az, hogy anyukád így ment át, szomorú és megmagyaráz sok mindent, amit manapság az utakon tapasztalni lehet. Reméljük, nálad nem így lesz. Vagy tanulj meg rendesen vezetni, vagy lásd be, hogy nem neked való.


Tipikus jókislányos hozzáállás amúgy, hogy "vezetni nem tudok, de az elmélet csillagos ötösre elsőre meglett, vizsgabiztos bácsi, kérem!"

2022. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem amit leírtál de elmondhatatlanul szar érzés,hogy mennyit dolgoztam azért hogy egyáltalán legyen pénzem a jogsira.Csinálom ezt a szart január óta.Több mint 50 óra vezetésnél vagyok.A vizsgák előtt szörnyen stresszelek már napokkal előtte,és mindig óriási kudarcként élem meg,amikor nem sikerül a vizsga.A másik apukám nagyon megértő,és mindig bíztat hogy ne legyek elkeseredve,majd legközelebb meglesz(neki negyedjére sikerült).Nagyon rossz érzés csalódást okozni neki is
2022. júl. 8. 17:54
 7/12 Andizsuzsi ***** válasza:
49%
Valószínűleg korán mentél vizsgázni.
2022. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
A vezetés-tanulás nem verseny és a jogsi nem valamiféle trófea, amit meg kell szerezni.
2022. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En is harmadik alkalomra mentem at. Az oktatom finoman celzott ra, hogy megszivtam, mikor kiderult hogy ki a vizsgabiztos, mert anno Őrnagy volt a seregben, ismeri, es remesen pontos, szigoru. Ehhez kepest… Elkovettem egy orbitalis hibat, ami normalis esetben egybol bukas. Nevezetesen azt, hogy telibe atmentem a zarovonalon , egyiranyu utcaban. Az utca feletol van zarovonal, a bal oldali sav felvisz a korhazhoz, a jobb visz tovabb az egyetemre, termeszetesen elore szolt az oktato hogy balra megyunk… Annyira izgultam, hogy hiaba tudtam hogy ott mar zarovonal van… a jobbratartasra figyeltem, majd kapcsoltam hogy rossz az irany… Bal index, tukor , holtter, es mar mentem is at :D . Nem veszelyeztettem senkit, de ez egyertelmu bukas, es a forgalomban a rendor is megvag erte. Azthittem hogy vege kesz, megbuktam. Az Ormester Ur pedig egy szot sem szolt, mentunk tovabb. A vegen megjegyezte, hogy feltetelezi, hogy sokkal jobban vezetek amikor O nem ul ott hatul. Ez mar 3 eve volt, azota levezettem 120e km-t balesetmentesen. :)
2022. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a választ és gratulálok!Remélem velem is elnézőek lesznek.Nem azzal van a baj,hogy nem tudok vezetni,hanem hogy nagyon izgulok vizsga előtt/közben
2022. júl. 8. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!