Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az, hogy a...

Hogyan lehet az, hogy a kerekes székes, mozgássérült igazolványra jogosultaknak így "megfutotta"?

Figyelt kérdés
Kijövök a bavásárló központok mondjuk bármelyikéből és kerekes székes helyeken mind-mind állnak közvetlen a bejáratnál....fullextrás, felsőkategórás csicsmiaca autókkal, terepjárókkal, kütyüs dzsipekkel, csillivillire fényezett hipersuper vadiújrendszámú autókkal? Aki mozgásásban sajnos korlázott ilyen jól keres? Mi a munkája vajon? Persze sokszor festettszőke, edzett, ápolt 20as éveik közepén se járok szegény lányok ugranak be és ülnek a kocsikban vagy drágaöltönyös fiatal férfiak, néha jólöltözött családapák. Hogy van ez? Hogy néznek ők a kollegák, ismerősök, barátok szemébe? És a tükörbe?
2008. dec. 20. 18:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Pénzért bármit megvesznek, ahogyan az autót, úgy az igazolványt is.

Csak az a szomorú, hogy ezt tudod, te, meg ő, meg ő, meg én. De mi kicsit kevesek vagyunk ahhoz, hogy bármit is tegyünk ellene.

Én is (29 éves nő) már többször szóltam az ilyeneknek. Hááát egyszer kétszer mázlim volt, hogy nem vertek meg.


A barátaik meg a tükör előtt ugyanúgy viselkednek, mint pl. azok, akik hencegtek azzal, hogy megúszták a katonaságot, vagy azzal, hogyan lehet kibújni egy-egy fizetési kötelezettség alól. Ez számít gizdának, trendinek.

2008. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nyilvánvaló a csalás-korrupció.Ebben benne vannak a ügyeskedő,tisztességtelenek mellett az orvosok is. De hibásak a plitikusok és a mozgássérült szervezetek is. Valamit tenni kellene ellene,ez egy súlyos társadalmi probléma (és tükör) engem is zavar.Ez nem olyan mint az adó nem fizetése,mert itt az igazi rokkantak esélyeit és megitélését mosolyogva rontja a csalással kártyával biró.Szégyelnie kellen magát,de ez nem történik meg.Tehát találjunk ki valamit:Pl 1:mindenki fizessen,majd kapja vissza az árát.2:Kontrollálják nagyon keményen az autót az egyént és a jogosultságot büntessék nagyon keményen a csalókat. Ez kb 80%.Majd Az összes belvárosi üzlettulajdonos egésznap ingyenesen parkol...3:Vagy pl kelljen külön vizsgát tenni az autónak és az egyénnek egyszerre.4:Szigoritsák a kiadás feltételeit.5:esetleg töröljék el a lehetőséget? Talán az is igazságosabb volna majd fél év mulva ismét kiadni az új igazolványokat,de vagy 5 helyen megvizsgálva,az egyik lehetne a mozgássérült szervezet és egy bizottság.Milliárdokról van szó, nem csak nem fizet, de még el is foglalja a helyet....
2008. dec. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!