Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Én ezt nem hiszem! Miért...

Én ezt nem hiszem! Miért mindig engem b@szogatnak az ellenőrök?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, most már komolyan! Nekem nem szoktak paranoid gondolataim lenni, de ma kiborult a bili!

Az a helyzet, hogy rengeteget metrózok ezért kikerülhetetlenek számomra az ellenőrök. Tehát bérletet veszek minden hónapban! Havi kemény 70 ezer forintomból 10 ezer erre megy el! Nagyon kelekótya személyiség vagyok, mindig elfelejtem beírni az igazolvány számomat, néha eszembe jut, mondjuk 3 havonta...

És ugye mindenki tudja, hogy a metrón szinte már akkor lesz@rnak, ha turkálsz a zsebedbe, ami elég dühítő... Mindig az jut eszembe, hogy minek dobtam ki azt a 10 ezer ft-ot, ha az ellenőrök 70%-a nem is kíváncsi rá...

És akkor itt ez a számos dolog, nagy ritkán sikerül időben előkaparnom, ahogy sodor befelé az ember-csorda és van egy pár ellenőr akik megállítanak, amiatt, hogy nem írtam be a számot. Pampognak, hogy írjam be, közben mögöttem puffognak, hogy nem férnek rá a lépcsőre. Ez is idegesít.

Meg az is, hogy miközben emiatt az apróság miatt fixíroznak vigyorogva suhannak át mellettem a leleményes bliccelők, akik csak úgy tesznek, mintha lyukasztanának egyet a tömbjükből... Nem őket kéne b@szogatni, könyörgöm? Ez nagyon igazságtalan!

Ma reggel a moszkván úgy megszorította a karomat az ellenőr, hogy véraláfutásos lett! :( Oké, most beírtam a számot, de azért ez akkor is nonszensz!


2010. szept. 22. 09:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Jó ötletek, köszönöm.

Akik meg fikázódnak gondolom, nem havi 70 ezren tengődnek, hanem burzsoá új gazdagok vagy nyárspolgárok. Lehet, hogy a törvény azt mondja ki, hogy kell a jegy/bérlet, de minden épeszű ember látja, hogy ez nem igazság, hogy ez nyílt rablás!

2010. szept. 23. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!