Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rolleresek! Miért csináljátok...

Rolleresek! Miért csináljátok ezt? Kép alább!

Figyelt kérdés

[link]

3 kerékpár helyet foglalt el a jóképességű.

Gratulálok!



2022. aug. 13. 20:09
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
72%
Drága barátom. Ha az összes helyen mérnöki pontossággal elhehyezett kerékpárok lennének, akkor felvágnád az ereidet?
2022. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy én speciál két helyet látok a képen. Vagyis hármat, egyet amit elfoglal a roller, egyet ami elé félig belóg és egyet ami szabad.
2022. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

"A kérdező már már fasiszta módon oktatja a válaszolókat..."

Nemmmmmondanám... nálad lehet a hiba ha így jött le.


"hova tegye, vágja zsebre a rollert?"

Mehet a tárolóba, de normálisan!


"Vagy az a kettő a kedvenc helyed"

Igen :D


"Elvitték vasba?"

Fene tudja. Volt 3 ilyen kicsi és 2 nagy, 20 férőhelyes.

Aztán egyik nap eltűnt mind és hetekig semmi nem volt, majd került ide ez a 8-10 férőhelyes amibe persze kevesebb fér, mert közel vannak a vasak. Annak a mérnöknek is mutatnék egy biciklit aki ezt tervezte. Régen is mindig tele volt a tároló, most meg már a lámpavason is kerékpár lóg. Erre a gyökkettő meg kereszbefekszik a rollerrel. Nem kell csodálkozni ha eldurran az agyam. Más is mondta a magáét, nem csak én.


"roller az nem 100,ezer"

Az én bicajom sem. Fél millánál is több lenne ha nem ér raktam volna össze saját kezüleg.

De a rollert is lezárhatja nyugodtan a tárolóhoz! Csak úgy tegye, hogy ne foglaljon el 3 helyet azzal a vacakkal. Vagy legalább vegyen olyan rollert aminek a színétől nem kap az ember rohamot :D


"200 méteren belül"

Akkor már mehetek gyalogis b... :D


"Amígy a kerdező megint ugyanaz a fogyatékos ... "

Nem az vagyok. Hónapok óta nem írtam ki semmit.

Ha kötekedésnek érzed, akkor kezeltesd magad, paranoiás vagy.

2022. aug. 13. 21:47
 24/55 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy kérdező,ne vedd magadra ha nem igaz!

Gúnyolodás mentesen,hasonlítol az a tipik kiállhatlan szarcimbók,kiállhatlan 60 éves fószerekre,akik nem bírnak 2 méter arébb menni hogy valamin nem sértődne meg!

Tudjátok,amikor vannak a tipik bözsi,meg istván bácsik,akik már abba köt már bele hogy hogyan teszed már bele a kukába a szemetet,és már ki oktitanak hogy hogyan kélne kidobni..

Istenem,az legyen életed legnagyobb problémája,hogy van kilencszáz csilliárd bicó hely,de pont azt a nyomorult helyedet lopta be félórára valaki.

2022. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

"Ha az összes helyen mérnöki pontossággal elhehyezett kerékpárok lennének, akkor felvágnád az ereidet?"

Arra felállna! Mérnök vagyok.


"és egyet ami szabad."

Nem szabad. Ha berakod a kerékpárt, dől a roller. Kárt nem okozok senkinek!

2022. aug. 13. 21:50
 26/55 anonim ***** válasza:
84%

"Nem szabad. Ha berakod a kerékpárt, dől a roller. Kárt nem okozok senkinek!"

Ennyi erővel a szabad helyekre se tedd, mert ha lekoptatod a festéket a tárolóról az is károkozás.

2022. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

26: pont az ellenkezőjéről van szó!

Nincs csilliárd hely, leírtam, hogy eltüntek a tárolók. Korlát meg csak olyan fallosz alakú van amihez nem lehet kikötni sem a kerékpárokat, sem a rollereket.

És pont nem vagyok vén papper vagy mammer, csak egy egyszerű srác aki a kib..ott zsemléjét szeretné megvenni 2 perc alatt. De nem lehet, mert nem tudom hova kötni a lovat. És muszály odazárni egy jó zárral, mert viszik mintha muszály volna....

2022. aug. 13. 21:55
 28/55 anonim ***** válasza:
52%

25

De amúgy hol foglal 3 helyett?

Vagy nem tudom,de mint akadol ki?

Vagyis arébb teszed,és most össze csinálod magad:Van 2 hely amin képen látok :OOO

Nekem sose volt rollerem,de szerintem nem fog felrobbani ha arébb teszed.

Nem sértésből,de uram isten,ha ennyire életképtelen vagy hogy arébb tedd a szutykos rollert,és itt síránkozol azon hogy elvileg 3 helyett foglalt :DD

Istenem,okés lenne ha most egész helyett elfogalta von,akkor talán meg is érteném..

""roller az nem 100,ezer"


Az én bicajom sem. Fél millánál is több lenne ha nem ér raktam volna össze saját kezüleg.


De a rollert is lezárhatja nyugodtan a tárolóhoz! Csak úgy tegye, hogy ne foglaljon el 3 helyet azzal a vacakkal. Vagy legalább vegyen olyan rollert aminek a színétől nem kap az ember rohamot :D"

Okés hogy nem kerül félmillióban,de a te biciklid,más is megdolgozott,nyilván mit szólnál ha ellopnák?

""200 méteren belül"


Akkor már mehetek gyalogis b... :D"

Istenem,nem tudom hol laksz,de tescotól is van kismillió kocsma/étterem,vagy egy rohadt lámpa,nem igaz hogy oda nem tudod lerakni :DD

2022. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

"Istenem,nem tudom hol laksz,de tescotól is van kismillió kocsma/étterem,vagy egy rohadt lámpa,nem igaz hogy oda nem tudod lerakni :DD"

Ha hiszed, ha nem, nincs olyan hely ahova le lehetne közni a gépeket. A karókhoz hogyan kötsz?

Van egy reklámtábla, ahhoz lehet, de mindig foglaltak, a dolgozók kerékpárjai vannak ott. A másik reklámtáblát valaki kihúzta a földből még tavaly nyáron, ott fekszik a fűben. Ahhogy hogyan kössesk? Van 2 esőcsatorna, azokhot azok köznek akiknek átéri a zárjuk azt a vastagságt.

KOmolyan végignéztem már minden helyet...

2022. aug. 13. 21:59
 30/55 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy kérdező,nem rosszból:

Egy roller nyom mininum 30 kilót,mivel legtöbbje vasból meg stb áll,ugyebár akksi stb,és mivel nem papírból,meg üvegből áll,nem fog eldölni..

Nyilván ha mostan rágantod mint a hülye,akkor meg nyilván feldöl :D

Maximum felállítod,nem lesz egy karcolásn semmi baja,mivel szerintem nem bele kurgálni kélne,hanem kultúrált emberként bele teni :D

2022. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!