Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rolleresek! Miért csináljátok...

Rolleresek! Miért csináljátok ezt? Kép alább!

Figyelt kérdés

[link]

3 kerékpár helyet foglalt el a jóképességű.

Gratulálok!



2022. aug. 13. 20:09
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

49:

Nem vagyok hazudós, csak épp el kellett menjek a...ööö... boltba....

2022. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

Ma nem zavart, mert volt hely.

És van klubkárd kártyám a teszkóban. A pennyt és a lidl utálom.

A képen amit látsz bal oldalon abba tettem be a kerékpárt, a többi tele volt. Ha látsz a képen még 3-4 szabad helyet, akkor lásd meg a lottó számokat is és írd meg priviben, kössz!

2022. aug. 14. 17:57
 53/55 anonim ***** válasza:

52

Nem rosszból mondtam,de nem hiszem el hogy tesco,ami nagy multi magyaroszágon,nincsen mininum 10 különböző hely ahova le tudnád tenni a boltba járos bicódat XD

Hidd el,nem rosszból mondom,de tescoban hol nincsen hely? (ami szokás szeint külterületen van,főleg vidéken)

2022. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 Alex Fly ***** válasza:

Nézd, kérdező, én megértelek. Valóban frusztráló lehet, hogy a hozzálakatolt roller miatt azt a kék vasat nem tudták elvinni a többivel együtt a MÉHbe, hogy kerékpártároló lehessen a helyén...

De inkább nézzél körül: az áruház parkolójában vagy a környékén biztos találsz olyan tárgyat, amihez hozzá tudod zárni a kerékpárodat még akkor is, ha nincs a környéken normális kerékpártámasz. Én legalábbis mindenhol találtam lerékpártárolásra megfelelő tereptárgyat - még ott is, ahol ilyen vacakok foglalják el a helyet...

2022. aug. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Biztos gyereké. Majd megtanulja, hogy mások is vannak a világon. Engem ez nem bosszantana fel. De a büdös robogók keresztbe a tárolóba, meg az alapjáraton egész nap pöfögő dízel furgon a pesti úti teszkó bejárat előtt, amitől szúr a tüdőm, az fel szokott b-ni. Menjen be újságot olvasni az előtérbe a parasztja, ne a büdös gázolajjal fűtsön! Múltkor egy autó állt be (Pennynél) a tárolóba, és azt merte mondani a vezető, hogy én vagyok rossz helyen, a mozgássérült parkolóban, és leanalfabétázott! Rögtön írtam az üzlet vezetőségének, 2 hét múlva lebetonoztak oda oszlopokat, hogy ne állhasson be kocsi. Na, az oszlopokhoz elkezdtek robogókat kikötni.
2023. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!