Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért buktatnak meg forgalmi...

Miért buktatnak meg forgalmi vizsgán azért ha hátramenetbe véletlenül neki megyek a padkának?

Figyelt kérdés
Semmi egyéb hibát nem vétettem, csak hátratolatásnál neki ért a kerék a padkához (korigálás után is). Ez miért számít sikeretlenségek okozó hibának? Van aki 20 év tapasztalat után sem tud normálissan parkolni.Én véletlen követtem el mert túl közel akartam parkolni a padkához, párhuzamos hátramenetben. Itt el is buktam. Annak ellenére, hogy a kresz szabályokat normálisan és pontossan betartottam... Ez miért akkora hiba ? Nem a padkára hajtottam rá csak neki gurult a kerék sajnos 2x is... Szerinetek fer ezesetben a buktatás? más hibám nem volt.

2022. aug. 16. 18:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hanyadjára ? Gratula
2022. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
4.-re sikerült
2022. okt. 16. 17:43
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Mik voltak előtte a bajok ? Hogy készültél fel végül ?
2022. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Figyelmetlen voltam, nem voltam a toppon. Napi szinten elfogyasztottam 4-5 sört. Így erőt vettem magamon és elhagytam az ivást, 1 hónapja nem ittam 1 csepp alkoholt sem és azóta sokkal jobban tudok koncentrálni :) Azóta már nem hiányzik az alkohol, és nem is kívánom. Talán ez miatt sikerült. A másik pedig, hogy túl sokat kapkodtam, türelmetlen voltam és agresszív, azóta ez is megszünt.
2022. okt. 17. 21:35
 25/25 anonim ***** válasza:
41%
4-5 sör naponta? Ráadásul agresszív? Ezért megérdemelted volna, hogy soha ne kapj jogsit! Kutyából nem lesz szalonna! Aki alkoholista volt egyszer, az valamilyen kellemetlen esemény kapcsán ismét az lehet. Ez az agresszivitásra is igaz, ha valami felidegesíti, ismét rátörhet az agresszivitás. Jó lenne, ha bevezetnék a nagyon szigorú alkalmassági tesztet, sokkal kevesebb lenne a baleset.
2022. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!