Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérnél, ha...

Mennyi pénzt kérnél, ha kollégát kellene fuvaroznod? Csak a benzin árát vagy többet? Mert ugye az autóra nem csak a benzin árát költjük.

Figyelt kérdés
Kolléga nem tud vezetni, eddig egy másik kollégával járt, aki tartósan beteg, nem lesz pár hónapig. Tudna velem járni, bár nem vagyunk haverok, meg nem is tudom megígérni, hogy mindig viszem, lehetek szabin vagy beteg. Elég h.lye helyzet.

2022. szept. 11. 20:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es! Mert én fenntartok egy autót, hogy el tudjak járni melóba, ő meg nem, de használja? Nincs errefelé jó vonat vagy busz és nem 3 km - ről van szó.
2022. szept. 12. 07:10
 12/18 NTBS ***** válasza:
Én csak benzinnek a felét.
2022. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Benzin fele, de az lenne a normális, ha az első út után ő ajánlaná fel. Ha én lennék a helyedben, jófej lenne, jól elbeszélgetnénk útközben és fel is ajánlja egyből, akkor elintézném azzal, hogy hívjon meg pár sörre hétvégente. A másik helyében én felajánlanám el, és akár behajtja a benzin felét az illető, akár nem, a pár hónap végén valami nagyon prémium itallal megajándékoznám a jótevőmet. Ez ilyen két embertől függő dolog, neked kell tudni, milyen ember ez az illető.
2022. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele sörözni, nem vagyunk barátok. Italt se vegyen. Pár alkalom megoldható lenne itallal, de itt hónapokról van szó.
2022. szept. 12. 11:19
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Územanyag fele. Te is jol jársz, ő is.

Ha amúgyis mennel (ha szabin vagy oldja meg) akkor az amortizació nem kimutathatóan nő alltala. 3 exta húzast a porszívóval meg kibírsz, ha munkanaponkent legalább egy ropival kevesebbe van bejarnod.

2022. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. szept. 13. 06:02
 17/18 anonim ***** válasza:
10ezer/hét.
2022. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
53%
kifizettetném vele a teljes üzemanyag költséget
2022. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!