Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miert ilyen drága Szombathelye...

Miert ilyen drága Szombathelyen az E-roller kölcsönzés?


2022. szept. 24. 14:20
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy a hanyatló nyugaton olcsóbb (pl Nottingham), de szerintem egyáltalán nem vészes ez az ár.


Vedd meg a rollereket, tartsd karban, pótold ha valamelyiket összetörik, gondoskodj róla hogy fel legyenek töltve, fejlesztesd az applikációt amin keresztül megy a bérlés, üzemeltess ügyfélszolgálatot. Csináld olcsóbban és akkor tőled fognak bérelni!

2022. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
Akkor én inkább taxival járnék. 250ft indulás, 5 perc a boltig. Még, ha a bevásárlás idejét nem nézem, akkor is 1100ft hazáig.
2022. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol ennyi a lime, nem csak Szombathelyen. Szerintem is drága, ezért nem is használom. Általában az autómegosztókkal olcsóbban jövök ki, hacsak nincs bazi nagy dugó.


Egyébként nemzetközi viszonylatban olcsónak számít, sok országban 1 euró a feloldási díj és percenként 0.35 euró körül van. Az otthoni ár, ennek kb. a harmada.

2022. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem is böszme drága, ehhez már pofa kell ennyit elkérni érte, aztán csak a fél Joskarola lakótelepen járt vele... Nem tudom kiknek szánták ezt, az átlagmagyarnak nincs 17percre 2500Ft-ja...

Én azt javaslom, hogy inkább közlekedj biciklivel, akár használtan veszel egy régi kempinget, az sok évig kiszolgál. Szombathely elég jó biciklizés szempontjából, jól használható bicikliutakat épültek (és épülnek most is).

2022. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#4

Csak a tisztánlátás érdekében, 2db rollerért kellett ennyit fizetni.

2022. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van:

250 Ft az alapdíj és 60 Ft/perc a tarifa. Így 18 percre 1330 Ft-ot kell fizetni rollerenként.

2022. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor is sokallom, ha rendszeresen van használva, nagyon hamar kijön egy bicikli ára.
2022. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet Pass-t vásárolni, akkor 1 óra kb 1800Ft, nincs alapdíj, és 3 napig felhasználható.
2022. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!