Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem működik az ablaktörlő...

Nem működik az ablaktörlő esőben, mit csináljak akkor?

Figyelt kérdés

Hazajöttem dolgozni mert nem tudtam anyanyelvi környezetben sem megtanulni, így önsanyargatásból a Volánhoz mentem dolgozni, eddig tetszik mert a családomat alig látom és kaját is rendelni kell időpontra ha meg átszervezik a napom csak odaadom másik kollégámnak a pénzt és övé a kaja így diétázok is. :) Meg szerencsére olyan buszokkal kell dolgoznunk amik ócskák, MAN után könnyezve ülök bele,de legalább nem száraz a szemem. Eljutottunk az őszig szerencsére, így legalább nem kell kifordulni a 50 fokos buszból,eljött a beázás (hideg-erre nincs praktika) és a pára ideje, egyikre esernyő másikra borotvahab a megoldás. Viszont! Azt hogyan orvosoljam, hogy ha lerepűl a ablaktörlő vagy csütörtököt mond? Vegyek vízlepergető sprayt és esőbe fujjam le? Kollégák azt mondják, hogy várjam meg ilyenkor mentesítő járatot, de sajna ma én voltam az és nem volt már több ember, muszáj volt 20km/h val 30 km-t megtenni mert a busz amivel voltam az legalább mozgott..

Legközelebbre mit javasoltok?


Kell a körítés,így legalább aki azon gondolkodik, hogy Volános lesz az átgondolja..


2022. szept. 26. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Törd ki a szélvédőt, ha már úgyis beázik, akkor nem oszt, nem szoroz.
2022. szept. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd, vannak olyan biztonságkritikus hibák, amikkel az ember akkor sem dolgozik tovább , ha emiatt órákig egy helyben kell szopnia. Az ablaktörlő hibája erős esőben mindenképp ilyen.
2022. szept. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan működnek a dolgok a Volánnál/buszos berkekben, de nem tudod magad átrakatni valami másik körzetre, vagy ilyesmi? Csak azért kérdezem, mint laikus, mert itt Szolnok megyében már rég lecserélték a hulladékokat. Nyilván nem felsőkategóriás MAN luxus, de legalább e évszázadból valók. Szóval nem tudom hogy te hol vagy, de én keresnék valami másik környéket.
2022. szept. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Az ablaktörlőnek mi köze a kajádhoz?

Rizka zagyvaságot tudsz össze hordani.

2022. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi köze.. sok a rizsa a kérdésemben, de körítés nélkül olyan sivár lenne. Azt reméltem van valami praktika.. borotvahabot is 36 év után tudtam meg pár napja, és működik.
2022. szept. 27. 09:35
 6/6 A kérdező kommentje:

Na itt egy ilyen. Mondjuk trollkodás is lehet, ez.


[link]

2022. szept. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!