Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Januárig kell letennem a...

Januárig kell letennem a KRESZ vizsgát (9hónap letelt) ha nem megyek át, újra lehet próbálkozni? Ha éjjel-nappal azt tanulnám, mennyi idő lenne megtanulni? Kicsit elhanyagoltam.

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 18:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9

#8 írta, hogy ,,Én azt feltételeztem, hogy aki már vizsgára készül, az egy pár éve már szokott közlekedni, így ismernie kell a szabályok többségét; a fennmaradó néhány specifikus szabályt pedig az oktatáson elsajátítja. De aki életében nem járt még az utcán, az ne azzal akarja kezdeni, hogy egy másokra veszélyes járművel megy az emberek közé, bízva a szerencséjében...’’

Ebből következtettem arra, hogy a szabályokat ismerni kell stb

2022. dec. 1. 17:04
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A keresztapuval vezetgetés jó dolog, de a kresz szabályokat nem fogod tőle megtanulni.

Amit így meg tudsz tanulni, azt kb. az első pár órán amúgy is megtanítaná az oktató. De így fennáll a veszélye, hogy kialakulnak olyan reflexek, amiket majd az oktató irthat ki belőled, mert a vizsgán bukást ér. Pl. üresben gurulás, parkolásnál kézifék mellőzése, stb.

2022. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 3 órát gyakoroltam rá, kattintgattan azon a fos programom az előadásokon pedig oda se figyeltem vagy be sem mentem mert nem érdekel. Elsőre meglett a vizsga. Azért egy kresz vizsga nem kellene hogy gondot okozzon egy 70 feletti IQ-val rendelkező egyénnek főleg hogy 8 általánossal rendelkezők is megcsinálják. Elhiszem hogy nem mindenki született ekkora óriási tehetséggel és tálentummal, mint én de nem is egy doktori disszertációról beszélünk (ami már nekem méltó szint) hanem egy egyszerű kresz vizsgáról.
2022. dec. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nekünk nem volt előadás, csak az e-titán. Akkor megnyugodtam. Nekem ezek az elsőbbségek okoznak gondot🤣
2022. dec. 14. 08:59
 15/21 A kérdező kommentje:
Elbuktam a pénzt... ilyenkor a teljes KRESZ-tanfolyam árát kell újból befizetni? Vagy hogyan tovább?
2023. jan. 24. 09:31
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Az autósiskolánál érdeklődj
2023. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
A képzésszervezőnél érdeklődj.
2023. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha lejárt az 1 év, akkor igen.

De érdeklődj inkább az autóiskolánál.

2023. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Éjjel-nappal tanulva? 2 óra. A 95%-a józan paraszti ész, ha észben tartod azt, hogy a biztonság az első.
2023. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#18

Nem, a 9 hónap telt le. Április elején lesz 1 éve. Csak ugye el kell menni vizsgázni 9 hónapon belül

2023. jan. 24. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!