Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeretnék egy elektromos...

Turai Lajos kérdése:

Szeretnék egy elektromos rollert ami 120kg súlyt Elbír és minél nagyobb távolságra eltud vinni valaki tud olyan helyet ahol személyesen is megtudom nézni vagy márkát ajánlani?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 26. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

a minap voltam a budaörsi osanban, ahol a volt postával szemben vannak az elektromos rollerek...ha lesz rá pénzem, biztos, hogy ott vesszem meg álmaim villanyrollerjét...


Érdemes ott körülnézned(ha elérhető távolságban van az áruház)

2023. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit messze van de minden féleképen megnézem ott ha nem találok máshol . Nagyon szépen köszönöm
2023. ápr. 26. 18:31
 3/7 anonim válasza:
Szia, mennyit szánnál rá?
2023. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ekkora súllyal inkább egy biciklit vegyél és még javít is az egészségeden.
2023. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akkora a súlyom csak ha veszek valamit akkor is azért menjen ne akkadjon el meg egy kicsit van emelkedő is ahol használnám ezért keresek minél nagyobb teljesítményűt. Hát olyan 140000ft kb
2023. máj. 1. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 Szerintem tudom melyikről beszélsz, anno 11 évesen ott vettük a rollemet :) Azt hittem azóta bezártak.
2023. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez volt 2013-ban.
2023. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!