Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C+E jogosítvány cégen keresztül?

C+E jogosítvány cégen keresztül?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy cégen keresztül megéri-e letenni a jogsit? Olvastam ,hogy van egy-kettő cég ahol állják a jogosítványt, ha az ember alá ir 1-2 éves szerződést velük.

Mik lehetnek a buktatói, illetve az előnyei? Abban a két évben vajon kevesebbet keresnék mint egy olyan aki nem cégen keresztül tette oe a jogosítványt?



2023. máj. 19. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem sima ügy, nem kell érte fizetned, aláírsz pl két évet, így nem kell vesződnöd a munkakereséssel.

Amint meg váltanál, akkor leaz 2 év munkatapasztalatod.


Ha valóban érdekel ez a szakma, a legjobb döntés.

2023. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kormány nem 1x támogatta a sofőrképzést, de sokra nem jutott vele, mert ma is nagy hiány van, pl mihazánk megint erőlteti.


Rizikó az egészben, hogy akkor derül csak ki, hogy bírod, amikor már benne vagy.

Illetve csinálsz az elején valami nagy tévedést, lehet, bukod az összes jogsid...


Ismerek olyat, aki nagyon befürdött vele.


Nekem is van CE, de nem dolgoztam benne, már az elején rájöttem, kicsit nehezebb ez, mint gondoltam.

2023. máj. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért szeretném ezt választani, mert nagyon erős fizikai munkát csinálok. És ahogy elnézem a kollégáimat,nem nagyon szeretnék az ő helyzetükbe kerülni 40-50 éves koromra úgymond vánszorogni.
2023. máj. 20. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem szeretek ilyen kuzya kamoonosoknak valaszolni, mert barmit is segit, rgybol lepontoznak...


Aki lepontozott miert nem opcio? Ingyen kapsz kogositvanyt, van munkahelyed ahol kezdesz (nem rinyalod tele a netet, hogy nem alkal.az tehed senki, mert nincs tapasztalatod).

De hat mit ia var az ember a gondolkodasra keptelen majmoktol...

2023. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, egyszerűen csak az előnyökre-hatranyokra voltam kíváncsi. Voltam futár, megszerettem a vezetést. Mivel külföldön dolgozok és van hogy, 8-10orakat vezetek, így nekem ez sem akadály. Még mindig szeretek vezetni, világot latni,plusz egy ekkora vasat is szeretnék vezetni. Kölyök koromban még csak IFA-t vezettem faterral, de már akkor is tetszett. Tudom, tudom ez mind nem elég hozzá,mert ez nekem csak élmény volt.


De igazából azt szeretném,megtudni hogy még így is jól lehetne-e vele keresni, hogy cégen keresztül teszem le? Mivel indulnék előnyben vagy esetleg hátrányban a többi kamionoshoz képest akik sajat zsebből fizették a jogsit azon kívül, hogy ők bármikor válthatnak munkahelyet?

2023. máj. 20. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó az, csak ne magyar cégnek dolgozz. Én Luxemburgi fuvarozónak dolgozom már 5 éve, Magyarországot messzire elkerülöm.
2023. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék már Magyarországon dolgozni. Ha két éves szerződés le telik, szeretnék vagy Német v. Ausztria belföldes melót vállalni. Van a családi körben olyan aki ezt csinálja, és a családjával van. Nekem ez lenne legfontosabb. Semmi hosszútávú nemzetközis meló.
2023. máj. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!