Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudom ügyfélkapun...

Hogyan tudom ügyfélkapun keresztül meghosszabbítani a jogosítványomat?

Figyelt kérdés
Kész az orvosi alkalmasságim, voltam kormányablakban és ott azt mondták a többit ügyfélkapun keresztül intézzem. Elfogadtam a nyilatkozatot, hogy kiallíthatja automatikusan, de az orvosi alkalmasság fülön azt írja, hogy még nem áll rendelkezésre adat a nyilvántartásban és a fénykép/aláírás fülre sem érkezett még semmi.

2021. máj. 18. 11:19
 1/6 anonim válasza:
Az hagyján, én belépni sem tudok reggel óta. Hasonló a problémám emellet.
2021. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"az orvosi alkalmasság fülön azt írja, hogy még nem áll rendelkezésre adat a nyilvántartásban"

Nem lehet hogy az orvos még nem töltötte fel a vizsgálat eredményét?

2021. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kormányablakban feltöltötték a fényképpel meg aláírással együtt. De egyik sem jelenik meg.
2021. máj. 19. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit. Lehet, hogy lassú az internet. A vészhelyzet megszüntetése után 60 napod van meghosszabbítani. Talán október+ 60 nap. Ne görcsölj feleslegesen !
2021. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök, már tavaly júliusban lejárt a jogsim..
2021. máj. 26. 10:26
 6/6 A kérdező kommentje:
A megoldás az lett, hogy vissza kell vonni a engedélyt arra, hogy automatikusan megcsinaljak a kártyát, majd utána újra engedélyezni.
2021. jún. 4. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!