Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan hozakodjak elő az...

Hogyan hozakodjak elő az oktatómnál azzal hogy forgalmi vizsgára le szeretném fizetni a vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
(Nem, nem vezetek rosszul, az órákon minden jól megy, de pánikbeteg vagyok és pontosan tudom ha beül mögém a vizsgabiztos pánikrohamom lesz és 100% megbukok)

2023. máj. 21. 09:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Istenemmm.. Hagyjatok már a pánikbetegséggel, kezelve van évek óta, képzeljétek el járok pszichológushoz is, sokkal jobban vagyok már csak ritkán jelentkezik és 80%-ig biztos vagyok benne hogy éppen a forgalmin is előjön, mert eddig kb. minden vizsgaszituban ez volt, de ennyi. Minden embernél van egy spec. inger ami kiváltja, nálam ez a vizsgadrukk, bezártság, hányás, szédülés, mert kiskoromban ezekkel nagyon rossz tapasztalataim vannak és ennyi. Ezek vezetés közben nem veszélyeztetnek és egyébként is 40+ órát már levezettem és eddig még semmilyen gond nem volt, pedig kerültem már veszélyes helyzetbe.
2023. máj. 21. 13:44
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan mint az epilepszia például hogy bármikor előjel nélkül csak úgy jön.
2023. máj. 21. 13:50
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Na, ha 80%, hogy előjön, akkor legkésőbb az ötödik vizsgádon átmész, és nem kell PÁV. Ennyi.
2023. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

De ha te nagyon ritkán is kerülsz olyan helyezetbe, akkor ritkán lehetsz életveszélyes , amiből egy is több mint szabadna!!!

Ezt feltudod fogni egyáltalán???

2023. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jó, veletek nem jutottam egyről a kettőre. Kösz a semmit mindenkinek.
2023. máj. 21. 20:07
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
A sokadik agresszív kérdező a hétvégén. Bocsika, de a kérdésedre megfeleltünk. Bűncselekmény az, amit szeretnél. Csók.
2023. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
És ilyen futóbolondokkal vannak tele az utak egyébként, aztán csodálkozok hogy hajtanék fel az autópályára, a belső sáv üres, a külsőben meg mellém lassít az idióta nehogy fel tudjak hajtani, mint tegnap.
2023. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#17 Azért sokat elmond a közlekedés topik gyakoris látogatóiról, hogy ez a kommented le van pontozva. Látom, hogy van lehajtó, akkor már készülök arra, hogy lesz felhajtó, és figyelem, mikor tudok besorolni, hogy a felhajtó dolgát megkönnyítsem - persze nem árt, ha a felhajtó is tudja használni a gyorsítósávot, és nem azonnal 40-nel akar besorolni.


De ugye minek figyelni az úton, minek belegondolni, hogy milyen szituációban leszek 1 perc múlva...

2023. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező! Én megértelek, ugyanígy vagyok. Aki nem pánikbeteg, szorongós az el sem tudja képzelni milyen ez. Megvolt az első forgalmi vizsgám. Botrányosan sikerült. 60 óra vezetés,gyakorlás volt, 20 perc után behajtottam a behajtani tilosba, 4x lefulladtam, amit sosem szoktam, amúgy talán 1x sikerült jan.óta. kapkodtam, remegtem, annyira bepánikoltam a vizsgahelyzettől, meg attól hogy valaki ott ül és azt nézi mikor hibázok. Nem tudtam felülkerekedni ezen. Ilyen testen kívúli élmény, mintha nem velem történne, ezt nem hiszemel, hogy vekem történik...Utána jött az oktató haragja, nehogy még egyszer így merjek vizsgára jönni. Gondolom megszégyenítettem. :( 2 napja sírok a szégyentől, annyira égő volt. Sajnos muszáj a jogsi, videkre kiköltöztünk, két beteges gyerekkel, a kicsit fejlesztésre sem tudom hordani, a férjemre műtét vár, ha ő kiesik és nem lesz jogsim, bevásárolni se tudok, se a gyerekeket elvinni suliba, oviba másik településre. Szóval nyomaszt a dolog, nekem nagy tétje van, és már 500 e ft ot beleöltem. Azt mondta az oktató legközrlebb igyak egy felest, de kizárt, én nem iszom és egy fél pohád bortól is berugok. Néztem a valeriana relax ot. Lehet kipróbálom, gyógynövényes nyugtató, bár rá van írva, hogy körültekintéssel kell vezetni vele. Nekem is csak vizsgahelyzetben van probléma (stressz) illrtve ha idegenek elé ki kell állni és beszélni, nah akkor a nevem sem tudom elmondani, pedig lassan 40 éves leszek már. Ez van. Gyakorlati órakon nyugodt vagyok és jól megy.
2023. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!