Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alkalmatlan lennék a jogosítvá...

Alkalmatlan lennék a jogosítvány megszerzésére(!)???

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Van köztetek olyan aki lemondott arról, hogy jogsit szerezzen?


Már átmentem másik autós iskolába lány vagyok, női oktatóval, de mindig van valami amiért felemeli a hangját szólni kezd. Be se indítom a kocsit már mondja h a szabályokkal tisztában kellene lenni.. innentől úgy érzem tényleg s...gg h..lye vagyok hozzá és nem fog sikerülnina forgalmi utolsó évem utolsó napjára tette be a vizsgát ha nem sikerül kezdhetem a kresztől újra de szerintem akkor már inkább nem.



2023. máj. 23. 08:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire stresszelsz mindenen akkor pihentesd ezt a dolgot pár hónapig/évig aztán ha rendbe szedted magad mentálisan akkor kezd el újra. Amíg stresszelsz azon ha valaki felemeli a hangját és nem hagyja hogy összetörd magad és a kocsit amivel dolgozik addig valóban nem vagy alkalmas.
2023. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
3 hét és vizsgázok + lejár a 3 évem is, utolsó napra tette a vizsgát ha bukok nincs több lehetőségem.
2023. máj. 23. 09:25
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Neki elkell mondani és fel kell hívni a figyelmedet a szabályok betartására.

A legtöbb munkahelyen is állandóan baleset védelmi oktatás van és alá kell írni a papírt.

Pedig mindíg úgyan azt mondják el.

Nagyon beképzelt vagy!!!

Kicsit vissza kellene venni az arcodból és úgy csinálni ahogy mondják , utasítanak.

2023. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj de miért lennék beképzelt? Egyaltalán nem mondtam azt h nincsenek hibáim, nem te ülsz a kocsiba hal istennek... Akkor ha annyira nagytudású vagy magyarázd el kérlek h ha egyik esetben 2 m van a gyalagos a gyalogosátkelőn akkor engedjem el, oké második alkalomnál ugyanott van akkor meg ordibál h éb miért engedem át mert messze van!


Nagyon sok részletet nem tudsz ám! Tipik.gyakoris megmondo mindenkinél is jobb okosabb. Ha elolvasnád szó.sincs.róla h én mindent is tudok! Szóval állítsad magas lefele! Nincs hangulatom a hozzád hasonlókhoz!

2023. máj. 23. 11:33
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Ha úgy érzed, újrakezdenéd, írj rám, ajánlok oktatót, feltéve ha fővárosi vagy. :)

Én is lány vagyok, és nehezen tanulok, nem mondom, hogy nincs (és nem lesz) benne rengeteg óra, de találtam olyan oktatót, aki nem ordít, nem flegmázik.

Ne add fel! A hülyéknek is van jogsija, neked is menni fog

2023. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fővárosi sajnos. Köszi szépen
2023. máj. 23. 12:56
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

Az 5. jól írja:

" Ne add fel! A hülyéknek is van jogsija, neked is menni fog "

Ez neked szól!!

2023. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

#3-as borzasztó paraszt vagy. Semmi beképzeltség nem volt abban, amit a kérdező írt. És igenis frusztráló, egy oktató ne ordítozzon! Azért fizet neki (nem kis pénzt), hogy tanítsa.


Jól néznénk ki, ha beülnél pl. egy egyetemi órára, ahol az oktató elkezdene ordítozni a diákjaival, csak mert neki épp olyanja van.

2023. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mit javasolnátok? Régen szedtem frontint gondoltam kiváltom illetve itthon gyakorolnánk párommal.


Az a legnagyobb baj velem hogy elindulok megyünk jól megy vmiért rám szól aztán utána borul minden, mert olyan dühből szól rám mintha embert öltem volna.

2023. máj. 23. 17:39
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem, mi nem megy, hogy még mindig az elindulással van probléma.

Gyalogos hol volt 2 m-re? Ha a zebra előtt áll, megállsz. Ha közelít, lassítasz, hogy át tudd engedni. Ha az oktató az elején is paraszt volt, váltani kellett volna.

Aztán át is kellene gondolni, miért szólt rád? Gondolom, azért, mert h.lyeséget csináltál. Ilyenkor mi félreálltunk, megbeszéltük, mert mondtam, hogy vezetés közben nem tudok rá figyelni, hogy mi volt rossz előzőleg. Ami nem ment, azt erőltette, pl. bal kanyart, körforgalmat. Amíg nem ment.

2023. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!