Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alkalmatlan lennék a jogosítvá...

Alkalmatlan lennék a jogosítvány megszerzésére(!)???

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Van köztetek olyan aki lemondott arról, hogy jogsit szerezzen?


Már átmentem másik autós iskolába lány vagyok, női oktatóval, de mindig van valami amiért felemeli a hangját szólni kezd. Be se indítom a kocsit már mondja h a szabályokkal tisztában kellene lenni.. innentől úgy érzem tényleg s...gg h..lye vagyok hozzá és nem fog sikerülnina forgalmi utolsó évem utolsó napjára tette be a vizsgát ha nem sikerül kezdhetem a kresztől újra de szerintem akkor már inkább nem.



2023. máj. 23. 08:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
53%
Nekem is volt ugyanilyen oktatóm, szintén nő. Váltottam.
2023. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Én már erre a 3 hétre nem tudok váltani. De ha mégis megbukok akkor majd ha haza jöttem külföldről akkor átmegyek másik városba, mert itt kritikán aluliak a sulik. Előző oktatómról kiderült h ittasan megfogták miközben tanulóval volt... Ez se jobb honvédségtől.szerelt.le gondolom azért viselkedik így.
2023. máj. 26. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!