Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alkalmatlan lennék a jogosítvá...

Alkalmatlan lennék a jogosítvány megszerzésére(!)???

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Van köztetek olyan aki lemondott arról, hogy jogsit szerezzen?


Már átmentem másik autós iskolába lány vagyok, női oktatóval, de mindig van valami amiért felemeli a hangját szólni kezd. Be se indítom a kocsit már mondja h a szabályokkal tisztában kellene lenni.. innentől úgy érzem tényleg s...gg h..lye vagyok hozzá és nem fog sikerülnina forgalmi utolsó évem utolsó napjára tette be a vizsgát ha nem sikerül kezdhetem a kresztől újra de szerintem akkor már inkább nem.



2023. máj. 23. 08:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

" megy minden" az a baj, hogy pl. Ugye ez a zebrás dolog. Amit te is írsz h közelít akkor átenged ugye ez így van. De jópár alkalommal mikor közelít megállok mert így kell erre elkezd velem kiabálni h " minek állok meg mert még MESSZE van" de nincs messzebb mint bármelyik más alkalommal.


Van más apróbb hibám ez tény , de ezek is már sztem miatta mert pánikolok. 2x is volt már h bőgni kezdtem aztán ő meg nem tudott rá mit mondani lezártam h nem kell jogsi nem megy

2023. máj. 23. 19:16
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

Basszus, mintha magamat olvasnám. :(

40. óránál járok, de ugyanez, úgy érzem, tök jól megy, aztán belém áll, ha elrontok valamit (pedig amúgy az enyém normális, nem ordít), meg alapból is olyan vagyok, hogy ráfeszülök, és kész, onnantól teljesen szétesem.

És annyira dühít, hogy másnak simán megy, én meg azt érzem, hogy még újabb negyven óránál is itt fogok tartani.

2023. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Értem. Ordibálni semmilyen esetben sem kellene egyébként. Vagy a gyalogos elé kellett volna hajtani? Ő is egy rossz oktató. Mondd meg neki, hogy fizetsz, nem is keveset, mit ordibál.
2023. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen sajnos :( parkoláaokat se gyakoroltuk azért is leordított tegnap h miért nem megy pedig átküldte az anyagot... Modtam h oké persze fejbe tudom de a kezembe meg a lábamba is benne kéne lennie , utána már parkolgattunk de mivel nehezen ment azért is kiabált.
2023. máj. 23. 20:28
 15/22 anonim ***** válasza:
Milyen anyagot küldött át?
2023. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Csinált külön anyagot h indulás előtti ellenőrzés meg a parkolások, fordulások levannak írva hogy kell végrehajtani. De ebbe pl beletudnék kötni mert a leírásban az van h pl. 35-40 km/h válts 3.ba, ha már 31-nél vagyok és kicsit gyorsítanék még h tudjak váltani már látja h 31 és beszól h már rég harmadikba kéne lennem... Szóval nem az a baj ha vmit rontok azért szól hanem így ilyenek miatt.
2023. máj. 24. 08:34
 17/22 anonim válasza:
Szegeden csinálod a jogsit?
2023. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Heves megyében.
2023. máj. 24. 12:39
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez bolond. Alkalmatlan az oktatásra.
2023. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Volt olyan is egyiranyúból.balra és ahova érkezek utca ott a jobb oldalt telibe parkolnak és én nem tudtam ( lehet más tud) jobbra érkezni mivel parkoltak így balra érkeztem. Ezért is ordibált de elmondtam neki h tudom csak nem tudtam kivitelezni. Az az utca kicsit szar mivel kell az ajtó táv+ szembejövő elsőbbsége aztán h húzosdjak le egy kb egy sávos utcán h még a tavolság is meglegyen. Meg jajj 70es tabla, jaa am senki nem tartja be csak mi... Mondom oké most jelenleg " mi " vagyunk.



De úgy döntöttem kiváltom a frontin már felirattam. Mindennap szánok min. 4 órát tanulni. Vannak videók amiket régen néztem ott jobban elmondták aztán ha gyakorlatba sikerül akkor talán nem kiabál és nem blokkolok le.

2023. máj. 24. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!