Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megtanulni...

Miért nem tudok megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden: már 70+ órát levezettem, de még mindig nagyon sokat hibázok. Egyszerűen azt érzem, hogy nem tudok koncentrálni.

Sokszor kell az oktatómnak belenyúlni.

3x voltam már vizsgán, 3 autósikolát végigjártam már, most egy kis városban vezetek… de hiába mindez úgy érzem nem megy.


Volt már valaki így?



2023. máj. 29. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz is még hibázni. Senki nem vezet tökéletesen. Van, akinek több időbe telik, hogy az alapokat megszerezze, de attól még nem lehetetlen. Én is sok órát vettem, megszenvedtem vele, de nagyon szeretek vezetni, bele is rázódtam. Az oktatáson csak az alapokat kaptam meg, ténylegesen akkor tanultam meg vezetni, amikor megkaptam végre a jogsit, és apámmal a fél megyét bejártuk gyakorlásképpen. Szóval ne legyenek irreális elvárásaid magaddal szemben.
2023. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

Van olyan akit nem hoz lázba hogy egy tonnányi vasdarabot terelgessen, ha úgy érzed, hogy nem a Te világod, akkor engedd el.

Ugyanis nem kötelező mindenkinek autót vezetni.

Ezer meg egy dologban lehet hogy jó vagy, talán a vezetés nem neked való.

2023. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Szia kèrdező!

Remélem,azóta pozitívabban látod a dolgokat

2023. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!