Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy vezet a nyugdíjas?

Hogy vezet a nyugdíjas?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem tipikus nyugdíjas vezetési típusokat, "skilleket mondani"? Ilyenekre gondolok, mint hogy 5000-nél engedi rá a kuplungot, neki megy mindennnek, stb.... Hogy vezet a magyar nyugdíjas? :D

2023. júl. 3. 16:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerinted ugyanúgy vezet az aki mögött többszázezer km és balesetmentes vezetés van és az aki csak hétvégente tolja elő bevásárláshoz és rokonlátogatóba a családi autót? Bizony nem.
2023. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Akit én ismerek, ők nyugisak, autó is régi, nem tépnek ezerrel.
2023. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Melyik nyugdíjas?
2023. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem nyugdíjas így rossz a megnevezés.


Vannak idősebbek akik körbe sem néznek, csoda ha nem jönnek neked, reakció nulla, neked kell figyelned 3x jobban, ha rádudálsz lehet h még nagyobb káoszt csinálsz...


De sajnos nem első sorban a kor függvénye.


Iszonyatosan sok a fiatal kretén is.

Az index manapság luxusnak számít pl....

2023. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem mind ugyanúgy, de általában nagyságrenddel jobban, mint a magadfajta ifjú titánok, kérdező!

Akik csak nyomni tudják a gázt, de gyakorin kérdezik meg, hogy hányasba kapcsoljanak vissza kanyar előtt.

2023. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm, a fiatal jelzőt is régen mondták már. :-D
2023. júl. 3. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van 71 éves kolegám aki most is letol havi 11-12 ezer kilómétert kamionnal. Bár ponyvázni már nem szeret.
2023. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Több évtizede az utakon vagyok, baleset, koccanás 0.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a fiatal nők vezetnek életveszélyesen.

Elsőbbséget nem adja meg, deffenzív a vezetési stílusuk, aggreszívek. Néha olyan érzésem van, mintha nem ismernék a KRESZ-t. Főleg az ilyen jobbacska kocsikban ülőkről beszélek.

A gyerekeimet is úgy tanítottam közlekedni, bringázni, hogy arra nagyon figyeljen mindig pluszban, hogy ki vezeti az autót, ha fiatal nő, akkor engedje, akár a zebrán is, hadd menjen.

Lehet lepontozni.

2023. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A sok idióta a nyugdíjasokat szeretné beskatulyázni, miközben a balesetek legnagyobb százalékát pont a fiatalok követik el.

Vagy komolyan azt gondolják, hogy a nyuggerek driftelnek bedrogozva a körforgalmakban, majd minden éjjel a feltuningolt járgányaikkal utcai autóversenyeket rendeznek, és minden hétvégén ők csinálják a szokásos diszkó baleseteket is.

Hát persze!

2023. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokall jobban vezetnek az öregek, mert minél öregebbek annál kevesebb balesetet okoznak.

Azért ha valaki egész életében vezet még ha keveset is, csak jobban megy neki mint az aki csak pár hónapja vagy pár éve vezet.

2023. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!